Povezane vesti
Nemački istoričar: Kalkulisana provokacija Aleksandra Vučića
Dojče vele 19.07.2022
Aleksander Korb, nemački istoričar i jedan od vodećih istraživača Jasenovca i NDH, za DW analizira diplomatski spor između Srbije i Hrvatske nakon nerealizovane „privatne“ posete Aleksandra Vučića Jasenovcu. DW: Gospodine Korb, da li možete… »
Njemački historičar: Vučićeva provokacija sa Jasenovcem bila je uspješna
Al Jazeera 19.07.2022
Alexander Korb je mišljenja da je Hrvatska trebala dopustiti ulazak Vučića u Hrvatsku i onda reagirati protestnom notom. Njemački historičar Alexander Korb, stručnjak za historiju Nezavisne države Hrvatske (NDH) kritizirao je pokušaj srbijanskog… »
Nemački istoričar: Pokušaj posete Vučića Jasenovcu provokacija koja je uspela
Nova 19.07.2022
Aleksander Korb, nemački istoričar i jedan od vodećih istraživača Jasenovca i Nezavisne države Hrvatske (NDH), kritikovao je pokušaj predsednika Srbije Aleksandra Vučića da poseti Jasenovac, ocenivši da se radilo o provokaciji, koja je uspela… »
Vesti dana »

"Majko, ona je živa, vrati njene slike": Luis Enrike ne pristaje da mu je ćerka preminula
Mondo pre 1 satjoš 18 povezanih

Sedam meseci o pada nadstrešnice: Danas tročasovna blokada u Novom Sadu, protesti i u drugim mestima
Radio 021 pre 29 minutajoš 1 povezana

FOTO Deo mosta pao na voz u Rusiji: Sedmoro mrtvih i 66 povređenih, sumnja se na sabotažu
Radio 021 pre 19 minutajoš 10 povezanih