Povezane vesti

Ivanišević: Pre ću ja osvojiti Umag nego što će Đokovića pustiti na US Open

Ivanišević: Pre ću ja osvojiti Umag nego što će Đokovića pustiti na US Open

N1 Info 19.07.2022
Trener Novaka Đokovića Goran Ivanišević uopšte nije optimista po pitanju odlaska srpskog tenisera u Sjedinjene Države na US Open. On je u izjavi za hrvatske medije pričao o raznim teniskim temama, a morao je da se dotakne i svog pulena… »
Ivanišević o Đokovićevom putu u SAD: Pre ću ja osvojiti Umag

Ivanišević o Đokovićevom putu u SAD: Pre ću ja osvojiti Umag

Danas 19.07.2022
Trener srpskog tenisera ima svoje viđenje šansi šampiona Vimbldona da učestvuje na US openu. Dok se pojedine američke kolege Novaka Đokovića, neki lekari i političari iz Sjedinjenih Američkih Država javno zalažu za izuzimanje osvajača 21 grend… »
Ivanišević nije optimista: "Pre ću ja osvojiti turnir, nego što će Đokovića pustiti na Ju-Es open"

Ivanišević nije optimista: "Pre ću ja osvojiti turnir, nego što će Đokovića pustiti na Ju-Es open"

Večernje novosti 19.07.2022
TRENER Novaka Đokovića Goran Ivanišević se obratio medijima uoči početka ATP turnira u Umagu, a jedna od tema bio je i odlazak našeg najboljeg tenisera na Ju-Es open. Foto: EPA-EFE/ PETER KLAUNZER Đoković ne može da uđe na teritoriju SAD zato… »
Ivanišević: Pre ću ja osvojiti Umag nego što će Novak u SAD

Ivanišević: Pre ću ja osvojiti Umag nego što će Novak u SAD

Sport klub 19.07.2022
Trener Novaka Đokovića Goran Ivanišević uopšte nije optimista po pitanju odlaska srpskog tenisera u Sjedinjene Države na US Open. On je u izjavi za hrvatske medije pričao o raznim teniskim temama, a morao je da se dotakne i svog pulena… »
Ivanišević izjavom šokirao sve - Novak ne ide u Ameriku! Đokovićev trener se oglasio: Veće su šanse da ja osvojim Umag!

Ivanišević izjavom šokirao sve - Novak ne ide u Ameriku! Đokovićev trener se oglasio: Veće su šanse da ja osvojim Umag!

Mondo 19.07.2022
Goran Ivanišević slikovito je objasnio kakve su šanse da Novak Đoković zaigra a američkoj turneji. Goran Ivanišević slikovito je objasnio kakve su šanse da Novak Đoković zaigra a američkoj turneji. Novak Đoković odmara i nada se da će mu… »
Ivanišević: Pre ću ja osvojiti Umag ove godine, nego što će Đoković na US Open

Ivanišević: Pre ću ja osvojiti Umag ove godine, nego što će Đoković na US Open

Nova 19.07.2022
Goran Ivanišević se obratio medijima pre početka turnira u Umagu i slikovito pojasnio koliko su šanse da Novaka Đokovića vidimo u Njujorku. Srpski teniser u ovom trenutku ne može da uđe u SAD jer nije vakcinisan protiv koronavirusa, pa su sve… »

Vesti dana »