Povezane vesti

Sretko Kalinić u knjizi otkrio koja baba je pucala bolje od polovine "zemunaca": Voleo sam je kao rođenu majku, bila je…

Sretko Kalinić u knjizi otkrio koja baba je pucala bolje od polovine "zemunaca": Voleo sam je kao rođenu majku, bila je…

Kurir 19.07.2022
Sretko Kalinić (48), koji robija u požarevačkoj "Zabeli" zbog ubistva premijera Zorana Đinđića i drugih zločina „ zemunskog klana”, u svojoj knjizi „Zemunski klan – ko je ko” otkriva da se dva meseca posle likvidacije predsednika Vlade… »
"Tada sam Dušana video poslednji put živog!" Nova otkrića Kalinića - Zveki nas je zaje*ao, a čuvala nas čumetova žena

"Tada sam Dušana video poslednji put živog!" Nova otkrića Kalinića - Zveki nas je zaje*ao, a čuvala nas čumetova žena

Mondo 19.07.2022
Član zemunskog klana Sretko Kalinić je u svojoj knjizi otkrio kako i gde se krio nakon ubistva Zorana Đinđića. Član zemunskog klana Sretko Kalinić je u svojoj knjizi otkrio kako i gde se krio nakon ubistva Zorana Đinđića. Sretko Kalinić (48)… »
"Ispalio sam nekoliko komada u Skoleta i završio njegovu pohlepnu karijeru": Sretko Kalinić do detalja opisao jezivu trku i…

"Ispalio sam nekoliko komada u Skoleta i završio njegovu pohlepnu karijeru": Sretko Kalinić do detalja opisao jezivu trku i…

Blic 18.07.2022
Čekao sam Skoleta deset puta sa zoljom na Košutnjaku i Bežaniji jer je vozio "blindu", ali ga nije bilo. Jedino na tim mestima ne bi stradali nedužni ljudi. Ovako je u svojoj knjizi " Zemunski klan - ko je ko" napisao Sretko Kalinić, osuđeni… »

Vesti dana »