Povezane vesti

Mitrović predstavljen: Zadužio dres sa brojem 80!

Mitrović predstavljen: Zadužio dres sa brojem 80!

Hot sport 19.07.2022
Talentovani krilni napadač Stefan Mitrović koji je sa Crvenom zvezdom potpisao četvorogodišnji ugovor, predstavljen je u Medija centru stadiona „Rajko Mitić“. Veliko zadovoljstvo zbog dovođenja jednog od najboljih fudbalera Superlige izrazio je… »
Stefan Mitrović novi fudbaler Zvezde

Stefan Mitrović novi fudbaler Zvezde

Danas 19.07.2022
Novo pojačanje Crvene zvezde je Stefan Mitrović, doskorašnji fudbaler Radničkog iz Niša. On je stigao u redove srpskog šampiona na nagovor Dejana Stankovića, a klub je hitro reagovao i doveo ga, pojačavši već ionako snažnu ofanzivnu liniju… »
Deki me pitao da li ću u zvezdu, obećao sam mu! S Borjanima odrastao, Kataija jurio za sliku, a sad je i on na Marakani!

Deki me pitao da li ću u zvezdu, obećao sam mu! S Borjanima odrastao, Kataija jurio za sliku, a sad je i on na Marakani!

Mondo 19.07.2022
Evo zašto je novi Zvezdin fudbaler zadužio baš broj "80". Evo zašto je novi Zvezdin fudbaler zadužio baš broj "80". Crvena zvezda predstavila je u utorak svoje najnovije pojačanje - dojučerašnje krilo Radničkog iz Niša Stefana Mitrovića (19)… »
Slikao se sa Kataijem, Borjan mu komšija: Obećao sam Stankoviću da ću u Zvezdu

Slikao se sa Kataijem, Borjan mu komšija: Obećao sam Stankoviću da ću u Zvezdu

Nova 19.07.2022
Crveno-beli su predstavili novo pojačanje. Doskorašnji igrač Radničkog iz Niša Stefan Mitrović došao je u Crvenu zvezdu u transferu vrednom pola miliona evra. Mitrović je mladi reprezentativac Srbije i presrećan je zbog realizacije transfera… »
Stefan Mitrović predstavljen: "Dekiju sam obećao dolazak posle utakmice, igraću za Srbiju!"

Stefan Mitrović predstavljen: "Dekiju sam obećao dolazak posle utakmice, igraću za Srbiju!"

Sportske.net 19.07.2022
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas Stefana Mitrovića koji je stigao iz niškog Radničkog. U nedavnom kratkom razgovoru za "Sportske.net", Mitrović je naveo da će kroz nekoliko dana od tog momenta sve biti poznato. I zaista, tako i bi… »
Mitrović predstavljen: Broj 80 zbog majke i Ronaldinja

Mitrović predstavljen: Broj 80 zbog majke i Ronaldinja

Sport klub 19.07.2022
Crvena zvezda je u utorak predstavila pojačanje iz niškog Radničkog, mladog Stefana Mitrovića. Krilni napadač je rekao da je u Crvenu zvezdu došao posle obećanja koje je dao treneru crveno-belih Dejanu Stankoviću. „Dejan me pitao posle utakmice… »
Mitrović predstavljen u Zvezdi

Mitrović predstavljen u Zvezdi

N1 Info 19.07.2022
Crvena zvezda je u utorak predstavila pojačanje iz niškog Radničkog, mladog Stefana Mitrovića. Krilni napadač je rekao da je u Crvenu zvezdu došao posle obećanja koje je dao treneru crveno-belih Dejanu Stankoviću. „Dejan me pitao posle utakmice… »
Mitrović predstavljen na Marakani Prepričao razgovor sa Stankovićem: Hoćeš da dođeš u Zvezdu? Obećaj mi...

Mitrović predstavljen na Marakani Prepričao razgovor sa Stankovićem: Hoćeš da dođeš u Zvezdu? Obećaj mi...

Večernje novosti 19.07.2022
Talentovani krilni fudbaler Stefan Mitrović novi je fudbaler Crvene zvezde sa kojom je potpisao ugovor na četiri godine. Predstavljen je u Medija centru stadiona Rajko Mitić. FOTO: M. Vukadinović Mladi reprezentativac nije mogao da sakrije emocije… »
Mitrović za SK: Stanković se zalagao za moj dolazak

Mitrović za SK: Stanković se zalagao za moj dolazak

Sport klub 19.07.2022
Novi fudbaler Crvene zvezde Stefan Mitrović rekao je za Sport Klub da je presrećan zbog svog transfera iz niškog Radničkog u redove ’crveno-belih’. Ta vest je potvrđena u ponedeljak popodne, a samo nekoliko sati kasnije energični mladić je sa… »

Vesti dana »