Povezane vesti

Upis još danas na portalu Moja srednja škola

Upis još danas na portalu Moja srednja škola

Dnevnik 20.07.2022
BEOGRAD: Upis u srednje škole, posle prvog i drugog upisnog kruga, putem portala Moja srednja škola traje još danas. Nakon prvog upisnog kruga, po prve tri želje raspoređeno je 86 odsto učenika, dok je po prvoj želji oko 65 odsto. U drugom upisnom… »
Još danas na portalu "Moja srednja škola" upis u srednje skole

Još danas na portalu "Moja srednja škola" upis u srednje skole

Euronews 20.07.2022
Upis u srednje škole, posle prvog i drugog upisnog kruga, putem portala "Moja srednja škola" traje još danas. Nakon prvog upisnog kruga, po prve tri želje raspoređeno je 86 odsto učenika, dok je po prvoj želji oko 65 odsto. U drugom upisnom krugu… »
Još danas na portalu Moja srednja skola upis u srednje skole

Još danas na portalu Moja srednja skola upis u srednje skole

Nova 20.07.2022
Upis u srednje škole, posle prvog i drugog upisnog kruga, putem portala Moja srednja škola traje još danas. Nakon prvog upisnog kruga, po prve tri želje raspoređeno je 86 odsto učenika, dok je po prvoj želji oko 65 odsto. U drugom upisnom krugu… »
Još danas upis u srednje škole: U drugom upisnom krugu bilo 635 učenika i oko 16.000 slobodnih mesta

Još danas upis u srednje škole: U drugom upisnom krugu bilo 635 učenika i oko 16.000 slobodnih mesta

Telegraf 20.07.2022
Po prve tri želje raspoređeno je 86 odsto učenika, dok je po prvoj želji oko 65 odsto. Upis u srednje škole, posle prvog i drugog upisnog kruga, traje još danas putem portala Moja srednja škola. Nakon prvog upisnog kruga, po prve tri želje… »

Vesti dana »