Povezane vesti

"Milica me iritira": Novi rat na estradi! Pevačica udarila na Pavlovićevu: "Sve mi je preterano, gde se kupuje to…

"Milica me iritira": Novi rat na estradi! Pevačica udarila na Pavlovićevu: "Sve mi je preterano, gde se kupuje to…

Blic 20.07.2022
Pevačica Vesna Đogani, oplela je po Milici Pavlović, te navela da je ona jedna od koleginica koja je najviše iritira na estradi. - Ja ću reći jedno nepopularno mišljenje. Mene jako iritra, pritom, ništa lično - Milica Pavlović. Ja nju kad vidim… »
Vesna Đogani oplela po koleginici: Milica Pavlović me mnogo iritira

Vesna Đogani oplela po koleginici: Milica Pavlović me mnogo iritira

Nova 20.07.2022
Pevačica je tokom jednog gostovanja iskreno govorila o tome koja koleginica joj nije simpatična. Vesna i Đole Đogani gostovali su zajedno u jednoj emisiji, a ona je dobila pitanje o tome koja kolegnica je nervira do te mere da mora da promeni kanal… »
Nervira me Milica Pavlović! Pevačica šokirala u emisiji - "Super je ona, ali... ima još jedna što mi ide na živce!"

Nervira me Milica Pavlović! Pevačica šokirala u emisiji - "Super je ona, ali... ima još jedna što mi ide na živce!"

Mondo 20.07.2022
Vesna Đogani bez dlake na jeziku u emisiji "Kontra šou" na Kurir televiziji. Vesna Đogani bez dlake na jeziku u emisiji "Kontra šou" na Kurir televiziji Vesna Đogani gostovala je u emisiji sa suprugom Đoletom Đoganijem, gde je iznela mišljenje… »

Vesti dana »