Povezane vesti
Rada Trajković oštro o ulozi Porfirija na Kosovu i Srbima bez oslonca
Nova 20.07.2022
“Najviše me obeshrabruju izjave opozicionih lidera koji priznaju da je Vučić predsednik države. Vučić vrlo brzo neće imati prilike da prizna ili ne prizna bilo šta, jer je on zaista u ogromnim problemima zbog ilegalnog funkcionisanja njegove vlasti. Ne… »
Rada Trajković: SPC se ponaša kao ogranak SNS, do Porfirija bila oslonac Srbima
N1 Info 20.07.2022
Predsednica Evropskog pokreta Srba sa Kosova i Metohije Rada Trajković izjavila je da sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem ne može ništa da se promeni u odnosu Srbije prema pitanju Kosova, jer on za sobom vuče ceo nelegalan sistem. "Sve institucije… »
Rada Trajković: Vučić sa sobom vuče ceo nelegalan sistem, a SPC se ponaša kao ogranak SNS
Radio 021 20.07.2022
Predsednica Evropskog pokreta Srba sa Kosova i Metohije Rada Trajković izjavila je da sa predsednikom Aleksandrom Vučićem ne može ništa da se promeni u odnosu Srbije prema pitanju Kosova. Kako kaže Trajković, razlog je taj jer Vučić za sobom vuče ceo… »
Vesti dana »

Puštena u rad treća deonica od Novog Sada do Subotice: Vojvodina brzom prugom povezana sa Beogradom u minutima, nova investiciona klima
Kurir pre 4 minutajoš 61 povezana

Vučić: Tražimo rešenje da katakombe ispod stare železničke stanice u Beogradu predstavimo građanima
Beta pre 1 satjoš 27 povezanih

Zbog snega vanredna situacija u tri opštine, u pojedinim krajevima prekidi u snabdevanju strujom i vodom
RTS pre 1 satjoš 150 povezanih

Izrael sprema deportaciju stotina propalestinskih aktivista iz flotile ka Gazi
Danas pre 3 satajoš 23 povezane

Đoković: Ko zna šta bi bilo da smo igrali još jedan taj-brejk
Sputnik pre 39 minutajoš 30 povezanih