Povezane vesti

Biković o roditeljima koji su se dva puta razvodili: „Oni su crtani film“

Biković o roditeljima koji su se dva puta razvodili: „Oni su crtani film“

Nova 20.07.2022
Glumac je više puta isticao koliko vezan za svoje roditelje, ali brata igumana Mihaila Bikovića. Miloš Biković često je tema zbog svojih filmskih dostignuća, ali retko govori o svojoj porodici. Malo je poznato da su se njegovi roditelji dva puta… »
Kad sam se rodio, bili su razvedeni drugi put: Biković progovorio o roditeljima - "Ma, oni su crtani film"

Kad sam se rodio, bili su razvedeni drugi put: Biković progovorio o roditeljima - "Ma, oni su crtani film"

Mondo 20.07.2022
Srpski glumac otkrio detalje iz privatnog života. Srpski glumac otkrio detalje iz privatnog života Glumac Miloš Biković gostovao je u jednoj emisiji na hrvatskoj televiziji, gde je, između ostalog, govorio i o svojoj porodici. Miloš je otkrio da su… »
"Kad sam se rodio, bili su razvedeni drugi put": Miloš Biković progovorio o bratu koji se zamonašio i roditeljima: "To je…

"Kad sam se rodio, bili su razvedeni drugi put": Miloš Biković progovorio o bratu koji se zamonašio i roditeljima: "To je…

Blic 20.07.2022
Jedan od najpoznatijih srpskih glumaca, Miloš Biković gostujući u jednoj emsiji u Hrvatskoj, govorio je o svom rođenom starijem bratu Miahilu, koji je iguman u manastiru i roditeljima koji su se dva puta venčavali i dva puta razvodili. - Ma oni su… »

Vesti dana »