Povezane vesti

"Asta la vista, bejbi": Džonson poslednji put odgovarao poslanicima: Misija je u velikoj meri ispunjena (video)

"Asta la vista, bejbi": Džonson poslednji put odgovarao poslanicima: Misija je u velikoj meri ispunjena (video)

Blic 20.07.2022
Odlazeći britanski premijer Boris Džonson dobio je danas aplauze od članova Konzervativne partije nakon što je završio obraćanje parlamentu rečima "asta la vista, bejbi", aludirajući na reči iz filma "Terminator". - Pomogli smo, pomogao sam i ja… »
Džonson nakon obraćanja parlamentu: "Asta la vista, bejbi"

Džonson nakon obraćanja parlamentu: "Asta la vista, bejbi"

Euronews 20.07.2022
Odlazeći britanski premijer Boris Džonson dobio je danas aplauze od članova Konzervativne partije nakon što je završio obraćanje parlamentu rečima "asta la vista, bejbi", aludirajući na reči iz filma "Terminator". "Pomogli smo, pomogao sam i ja… »
„Hasta la vista“: Džonsonov oproštaj od britanskih poslanika

„Hasta la vista“: Džonsonov oproštaj od britanskih poslanika

Nova 20.07.2022
Odlazeći britanski premijer Boris Džonson dobio je danas aplauze od članova Konzervativne partije nakon što je završio obraćanje parlamentu rečima "asta la vista, bejbi", aludirajući na reči iz filma "Terminator". Pomogli smo, pomogao sam i ja… »
"Asta la vista, bejbi": Boris Džonson se na nesvakidašnji način oprostio od poslanika

"Asta la vista, bejbi": Boris Džonson se na nesvakidašnji način oprostio od poslanika

Telegraf 20.07.2022
Džonson imao i poruku za svog naslednika. Odlazeći britanski premijer Boris Džonson dobio je danas aplauze od članova Konzervativne partije nakon što je završio obraćanje parlamentu rečima "asta la vista, bejbi", aludirajući na reči iz filma… »

Vesti dana »