Povezane vesti

"Spasavao sam vozače iz zapaljenog auta na autoputu, evo šta je uzrok požara": Miško iz šlep-službe Crne Gore detaljno o…

"Spasavao sam vozače iz zapaljenog auta na autoputu, evo šta je uzrok požara": Miško iz šlep-službe Crne Gore detaljno o…

Blic 20.07.2022
- Spasavao sam dvojicu vozača na novom autoputu. Jednom je izgoreo automobil dok je drugom prokuvao. Obojica su bili u potpunom šoku, ali na sreću niko nije povređen. Zanimljvo, obojica su vozili francuske automobile i obojici je uzrok incidenta… »
Još danas besplatno: Putarina na novom autoputu u Crnoj Gori počinje da se naplaćuje od sutra, evo koliko će da košta

Još danas besplatno: Putarina na novom autoputu u Crnoj Gori počinje da se naplaćuje od sutra, evo koliko će da košta

Blic 20.07.2022
Vožnja novim autoputem "Princeza Ksenija" u Crnoj Gori još danas je besplatna pošto će od sutra putarina početi da se naplaćuje i iznosiće tri i po evra za automobile. Podsećanja radi, novi autoput je otvoren 13. jula na deonici Smokovac kod… »
Miško je spašavao zapaljene automobile u Crnoj Gori, evo šta savetuje vozačima

Miško je spašavao zapaljene automobile u Crnoj Gori, evo šta savetuje vozačima

Nova 20.07.2022
"Spašavao sam dvojicu vozača na novom autoputu. Jednom je izgoreo automobil dok je drugom prokuvao. Obojica su bili u potpunom šoku, ali na sreću niko nije povređen. Zanimljvo, obojica su vozili francuske automobile i obojici je uzrok incidenta… »
Automobili na roštilju

Automobili na roštilju

Danas 19.07.2022
Svečano je, sa tri godine zakašnjenja, otvoren prvi deo auto-puta Beograd – Bar, koji prolazi kroz Crnu Goru, tačnije deonica Mateševo – Smokovac, dugačka skoro 41 kilometar, „teška“, 809,6 miliona evra, sagradili je Kinezi, a ko drugi. Fale… »

Vesti dana »