Povezane vesti

Aleksandar Pešić novi fudbaler Crvene zvezde

Aleksandar Pešić novi fudbaler Crvene zvezde

Politika 20.07.2022
Srpski fudbaler Aleksandar Pešić predstavljen je danas u Beogradu za novog igrača Crvene zvezde. „Nisam se nadao da ću imati tremu kao prvi put kada sam dolazio. Drago mi je što sam se vratio kući, dosta toga je bilo i nekih problema, na kraju smo… »
Pešić se vratio u Zvezdu: Mnogo sam se promenio, zbog sina sam uzeo 72 VIDEO

Pešić se vratio u Zvezdu: Mnogo sam se promenio, zbog sina sam uzeo 72 VIDEO

Nova 20.07.2022
Crveno-beli su predstavili novo pojačanje. Crvena zvezda je dovela još jedno pojačanje u napadu, a to je Aleksandar Pešić koji je već jednom nosio dres šampiona Srbije (2017/2018). Napadač je potpisao trogodišnji ugovor i predstavljen je kao… »
Samouvereni Pešić: U najboljim sam godinama

Samouvereni Pešić: U najboljim sam godinama

Danas 20.07.2022
Povratnik u napad Crvene zvezde ima velika očekivanja i od tima i od sebe. Aleksandar Pešić prvi put je dres Crvene zvezde zadužio 2017. godine, kada ju je trenirao Vladan Milojević, a ovog leta ga je opet obukao i stavio se na raspolaganje Dejanu… »
Pešić: Sada sam bolji u odnosu na prvi mandat

Pešić: Sada sam bolji u odnosu na prvi mandat

Sport klub 20.07.2022
Crvena zvezda predstavila je Aleksandra Pešića kao svoje novo pojačanje ovoga leta. Napadaču će ovo biti drugi mandat u Ljutice Bogdana, s obziron da je u sezoni 2017/18 već nosio crveno-beli dres. „Nisam se nadao da ću imati tremu kao prvi put… »
Pešić: Sada sam bolji u odnosu na prvi mandat

Pešić: Sada sam bolji u odnosu na prvi mandat

N1 Info 20.07.2022
Crvena zvezda predstavila je Aleksandra Pešića kao svoje novo pojačanje ovoga leta. Napadaču će ovo biti drugi mandat u Ljutice Bogdana, s obziron da je u sezoni 2017/18 već nosio crveno-beli dres. „Nisam se nadao da ću imati tremu kao prvi put… »
Pešić predstavljen: ‘Privilegija je igrati za Crvenu zvezdu!’

Pešić predstavljen: ‘Privilegija je igrati za Crvenu zvezdu!’

Hot sport 20.07.2022
Vratio se! Aleksandar Pešić zvanično je predstavljen kao novi-stari napadač Crvene zvezde, a po povratku na stadion ‘Rajko Mitić’ zadužio je dres sa brojem 72. ‘Nisam se nadao da ću imati tremu kao prvi put kada sam dolazio. Drago mi je da… »

Vesti dana »