Povezane vesti

Šapić: Uvek ću izaći pred građane sa istinom

Šapić: Uvek ću izaći pred građane sa istinom

RTV 20.07.2022
BEOGRAD - Pitanje energetike će biti rešavano na nacionalnom nivou i siguran sam da će naš državni vrh i predsednik koji je nosilac čitave naše spoljne politike uspeti da obezbedi energente za Srbiju, a po informacijama koje imam tako će i biti… »
Šapić ponovo napadao Gorana Vesića: U prikolici obećavao „kule i gradove“

Šapić ponovo napadao Gorana Vesića: U prikolici obećavao „kule i gradove“

Nova 20.07.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić večeras je gostujući na RTS-u ponovo napao bivšeg zamenika gradonačelnika Gorana Vesića, ovaj put zbog Vesićevih obećanja tokom kampanje u prigradskim opštinama, poput izgradnje kanalizacije i puteva… »
Šapić: Imamo problema jer je Vesić obećavao ljudima "kule i gradove"

Šapić: Imamo problema jer je Vesić obećavao ljudima "kule i gradove"

Radio 021 20.07.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da problema ima sa prigradskim opštinama, jer je bivši zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić obećavao ljudima kule i gradove. "Mi sad moramo da tim ljudima objasnimo da je trenutno… »
Šapić: Problemi u prigradskim opštinama jer je Vesić obećavao „kule i gradove“

Šapić: Problemi u prigradskim opštinama jer je Vesić obećavao „kule i gradove“

N1 Info 20.07.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da problema ima sa prigradskim opštinama, jer je bivši zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić obećavao ljudima kule i gradove. "Mi sad moramo da tim ljudima objasnimo da je trenutno nemoguće… »
Šapić: Moramo iskreno da kažemo ljudima šta može da se uradi, bilo je besmislenih projekata

Šapić: Moramo iskreno da kažemo ljudima šta može da se uradi, bilo je besmislenih projekata

RTS 20.07.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić kaže za RTS da će pred jesen izaći sa Planom stabilizacije grada Beograda. Kaže da stanje u gradskoj upravi i preduzećima nije loše, ali i da je porasla zaduženost grada, iako je budžet duplo veći. Bilo… »

Vesti dana »