Povezane vesti

Prva ispovest za "Blic": Ovako je govorila pokojna majka Jelene Marjanović ne sluteći da će njen zet čekati presudu: Znam…

Prva ispovest za "Blic": Ovako je govorila pokojna majka Jelene Marjanović ne sluteći da će njen zet čekati presudu: Znam…

Blic 21.07.2022
- Da znam ko je ubica mog deteta, ne bih čekala da mu neko drugi presudi... A kada nađu tog monstruma, pričaću vam sve o mojoj Jeci, o njenom životu... Majka pevačice Jelene Krsmanović ćutala je 40 dana nakon što je njena ćerka krvnički ubijena… »
Dan d! Sloboda ili robija za Zorana? Sud sutra donosi odluku o ubistvu Jelene, on pred presudu poručio: Savest mi je čista!

Dan d! Sloboda ili robija za Zorana? Sud sutra donosi odluku o ubistvu Jelene, on pred presudu poručio: Savest mi je čista!

Kurir 21.07.2022
U Palati pravde biće izrečena presuda Zoranu Marjanoviću, optuženom da je 2. aprila 2016. na nasipu u Borči ubio suprugu Jelenu Marjanović. Specijal “Presuda decenije” biće emitovan u okviru Pulsa Srbije sutra od 11 časova na Kurir televiziji… »
Ovo su ključni dokazi o ubistvu pevačice Jelene Marjanović! Zbog ovih 5 stvari njen suprug Zoran može da zaglavi robiju!

Ovo su ključni dokazi o ubistvu pevačice Jelene Marjanović! Zbog ovih 5 stvari njen suprug Zoran može da zaglavi robiju!

Kurir 21.07.2022
Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo supruge pevačice Jelene Marjanović 2. aprila 2016. na nasipu u Crvenki kod Borče, 22. jula biće izrečena presuda. Tim povodom integrisana redakcija Kurira priprema specijal “Presuda decenije” koji će… »
Aljkava i spora istraga ubistva Jelene Marjanović: Ovo su najveći propusti

Aljkava i spora istraga ubistva Jelene Marjanović: Ovo su najveći propusti

Nova 21.07.2022
Sutra bi trebalo da bude izrečena presuda Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo supruge Jelene, pevačice čije telo je pronađeno u kanalu u naselju Crvenka u aprilu 2016. godine. Tom presudom biće stavljena tačka na proces decenije, kako se još… »
Hronologija misterioznog zločina (i): Vest o nestanku pevačice Jelene odjeknula je Srbijom kao bomba, a evo šta se dešavalo…

Hronologija misterioznog zločina (i): Vest o nestanku pevačice Jelene odjeknula je Srbijom kao bomba, a evo šta se dešavalo…

Blic 21.07.2022
"Pevačica narodne muzike Jelena Krsmanović (33) nestala je oko 16 sati u naselju Crvenka u Borči. Potraga za njom još traje", ova vest odjeknula je kao bomba 2. aprila 2016. godine. Dan kasnije Jelena je pronađena mrtva. Navršilo više od šest… »
Sutra izricanje presude za ubistvo pevačice Jelene: Ovo je 5 ključnih dokaza protiv Zorana Marjanovića koji ga mogu poslati…

Sutra izricanje presude za ubistvo pevačice Jelene: Ovo je 5 ključnih dokaza protiv Zorana Marjanovića koji ga mogu poslati…

Blic 21.07.2022
Bazne stanice, blato, svedočenja, ali i povrede i fotografije nastale na dan ubistva... u slučaj ubistva pevačice skupljeni su brojni dokazi koji ukazuju na osnov sumnje da je njen suprug Zoran Marjanović izvršio brutalan zločin. Međutim, da li je… »
Ključni momenti procesa decenije (III): Najvažnije svedočenje Jelenine tetke, isključen telefon i kobnih 8 udaraca u glavu

Ključni momenti procesa decenije (III): Najvažnije svedočenje Jelenine tetke, isključen telefon i kobnih 8 udaraca u glavu

Blic 21.07.2022
Tog 5. novembra 2019. godine pred Višim sudom u Beogradu konačno je, posle tri i po godine duge istrage, počelo suđenje decenije - za ubistvo pevačice Jelene Krsmanović. Mnogobrojne novinarske ekipe okupile su se tog 5. novembra 2019. godine u… »
"Mirno čekam presudu, savest mi je čista": Sutrašnji dan određuje sudbinu Zorana Marjanovića: "Od prvog dana govorim da je…

"Mirno čekam presudu, savest mi je čista": Sutrašnji dan određuje sudbinu Zorana Marjanovića: "Od prvog dana govorim da je…

Blic 21.07.2022
Zoran Marjanović, optužen za ubistvo supruge pevačice Jelene Marjanović 2. aprila 2016. na nasipu u Crvenki kod Borče, tvrdi da mirno čeka presudu koju bi Viši sud u Beogradu trebalo da izrekne sutra. - Mirno čekam presudu, savest mi je čista… »
Istraga misterioznog zločina (II): Zoran Marjanović uhapšen tek 15 meseci nakon jezivog ubistva: Evo koje dokaze protiv…

Istraga misterioznog zločina (II): Zoran Marjanović uhapšen tek 15 meseci nakon jezivog ubistva: Evo koje dokaze protiv…

Blic 21.07.2022
Istraga za ubistvo pevačice Jelene Krsmanović trajala je 15 meseci, nakon čega je, zbog sumnje da je suprugu mučki nasmrt pretukao, uhapšen njen suprug Zoran Marjanović. Suprug pevačice, koja je pre više od šest godina, u naselju Crvenka u Borči… »
Sutra presuda Zoranu Marjanoviću

Sutra presuda Zoranu Marjanoviću

Pravda 21.07.2022
Presuda Zoranu Marjanoviću koji se, prema optužnici, tereti da je 2. aprila 2016. godine ubio supugu Jelenu zakazana je za sutra u 11 sati. Tokom suđenja Marjanovićeva odbrana je tvrdila da nema dokaza da je on ubio suprugu, a jedan od dokaza je i… »
Ovo je misterija u slučaju ubistva Jelene Marjanović: Usmrćena sa 8 udaraca u glavu, Zorana sutra čeka presuda

Ovo je misterija u slučaju ubistva Jelene Marjanović: Usmrćena sa 8 udaraca u glavu, Zorana sutra čeka presuda

Telegraf 21.07.2022
U završnim rečima pred presudu Više javno tužilaštvo u Beogradu je zatražilo od suda da Zoranu izrekne maksimalnu kaznu od 40 godina zatvora i da mu odredi pritvor, dok su njegovi branioci zatražili da mu se izrekne oslobađajuću presudu… »
Sutra presuda Marjanoviću zbog ubistva supruge

Sutra presuda Marjanoviću zbog ubistva supruge

Euronews 21.07.2022
Viši sud u Beogradu sutra će izreći prvostepenu presudu Zoranu Marjanoviću, optuženom za teško ubistvo supruge Jelene Marjanović 2.aprila 2016. godine u Borči. U završnoj reči postupajući tužilac Nikola Uskoković je od suda zatražio da… »
Presuda Katarini Rebrači zbog zloupotrebe

Presuda Katarini Rebrači zbog zloupotrebe

RTV 21.07.2022
BEOGRAD - Viši sud u Beogradu sutra će izreći prvostepenu presudu Katarini Rebrači, zbog optužbi da je zloupotrebom Fonda za prevenciju raka dojke, sa saradnicama protivpravno prisvojila više od 22 miliona dinara koji su uplaćivali građani i… »
Ona je rušila Zoranovu priču o idiličnom braku sa Jelenom: Pevačica pre smrti ovako govorila o Marjanoviću

Ona je rušila Zoranovu priču o idiličnom braku sa Jelenom: Pevačica pre smrti ovako govorila o Marjanoviću

Telegraf 21.07.2022
Zorica Gemović, Jelenina frizerka, ispitana je i u istrazi i na glavnom pretresu, gde je svedočila o poremećenom odnosu između Zorana i Jelene, navodeći da joj je Jelena u više navrata ispričala kako je on omalovažava, govori joj da je debela i… »

Vesti dana »