Povezane vesti

Zabrinula fanove: Jovana Jeremić završila u bolnici, evo kako se sada oseća (foto)

Zabrinula fanove: Jovana Jeremić završila u bolnici, evo kako se sada oseća (foto)

Svet & Skandal 21.07.2022
Zdravlje Jovane Jeremić zabrinulo domaću javnost Jovana Jeremić zabrinula je fanove najnovijom fotografijom na Instagramu. Naime, voditeljka je objavila sliku iz bolnice, a mnogi su se pitali šta se zapravo dogodilo. Budući da je verne fanove… »
Jovana Jeremić se oglasila iz bolnice! Sve zabrinula - "Idem da radim analize! Moram sebe da stavim na prvo mesto"

Jovana Jeremić se oglasila iz bolnice! Sve zabrinula - "Idem da radim analize! Moram sebe da stavim na prvo mesto"

Mondo 21.07.2022
Voditeljka jutarnjeg programa zabrinula je fanove kada je objavila sliku s medicinskim osobljem jedne bolnice. Voditeljka jutarnjeg programa zabrinula je fanove kada je objavila sliku s medicinskim osobljem jedne bolnice. Jovana Jeremić koja je nedavno… »
Jovana Jeremić završila u bolnici! Voditeljka se oglasila i otkrila o čemu je reč: Prestravljena sam, baš sam se…

Jovana Jeremić završila u bolnici! Voditeljka se oglasila i otkrila o čemu je reč: Prestravljena sam, baš sam se…

Kurir 21.07.2022
Voditeljka Jovana Jeremić danas je zabrinula svoje pratioce kada je objavila fotografiju sa medicinskim osobljem i otkrila da su joj mnogo pomogli u prevazilaženju zdravstvenog problema s kojim se susrela. Jovana je odmah otkrila da je išla na pregled… »

Vesti dana »