Povezane vesti
„Pokrenuti postupke protiv policajaca i obezbeđenja zbog nasilja u Novom Sadu“
Nova 21.07.2022
Organizacije civilnog društva okupljene oko Platforme "Tri slobode" hitno zahtevaju od MUP-a da zaštiti građane i građanke koji su danas u Novom Sadu bili izloženi napadima privatnog obezbeđenja kao i da obustavi primenu represivnih mera i prekomerne… »
OCD: Policija i privatno obezbeđenje u Novom Sadu koristili prekomernu silu
Radio 021 21.07.2022
Organizacije civilnog društva okupljene oko Platforme "Tri slobode" zahtevaju od MUP-a da zaštiti građane i građanke koji su danas u Novom Sadu bili izloženi napadima privatnog obezbeđenja. Ova platforma zahteva od MUP-a da obustavi primenu represivnih… »
OCD: Hitno prestati sa nasiljem i zastrašivanjem, institucije pripadaju građanima i građankama
Beta 21.07.2022
Organizacije civilnog društva (OCD) okupljene oko Platforme "Tri slobode" zatražile su od Ministarstva unutrašnjih poslova da zaštiti gradjane i gradjane koji su danas u Novom Sadu "bili izloženi napadima privatnog obezbedjenja, kao i da obustavi primenu… »
Vesti dana »

Vitkof i egipatski ministar Abdelati razgovarali o situaciji u Pojasu Gaze
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Potpuna kontrola ulaska i izlaska putnika! Eu: Od oktobra automatska kontrola granica za državljane trećih zemalja
Blic pre 10 minutajoš 1 povezana