Povezane vesti
Vrhovni sud Izraela odobrio oduzimanje državljansta teroristima
Novi magazin 21.07.2022
Vrhovni sud Izraela je danas odobrio oduzimanje državljanstva građanima koji izvrše teroristički napad ili počine druge zločine koji predstavljaju kršenje poverenja protiv jevrejske države. Kako je navedeno građanima se u tom slučaju može… »
Vrhovni sud Izraela odobrio oduzimanje državljansta teroristima
N1 Info 21.07.2022
Vrhovni sud Izraela je odobrio oduzimanje državljanstva građanima koji izvrše teroristički napad ili počine druge zločine koji predstavljaju kršenje poverenja protiv jevrejske države. Kako je navedeno, građanima se u tom slučaju može oduzeti… »
Izrael će oduzimati državljanstva građanima za radnje koje narušavaju poverenje države
Danas 21.07.2022
Izrael će oduzimati državljanstvo građanima koji izvode terorističke napade ili počine druge radnje kojima narušavaju poverenje države, izvestio je Tajms of Izrael. Takvu presudu doneo je danas Vrhovni sud Izraela. Sudije su precizirale da se… »
Vesti dana »

Studentski i građanski protest u Šapcu – centralni deo programa počeo odavanjem pošte stradalima u Novom Sadu
RTV pre 2 minutajoš 43 povezane

Rokovi za renoviranje Železničke stanice u Novom Sadu skraćeni po instrukcijama iz Predsedništva
N1 Info pre 9 satijoš 11 povezanih

Vladan Milojević pred finale Lige šampiona: Sve ekipe koje su sa Zvezdom bile u grupi su osvajale!
Euronews pre 1 satjoš 41 povezana

Incident u Bačkom Petrovcu: Fizički sprečen ulaz na izbore za Maticu Slovačku, SRCE traži reakciju
Serbian News Media pre 4 satijoš 16 povezanih