Повезане вести
АТП објавио да се због коронавируса неће играти турнири у Кини
Данас 21.07.2022
Асоцијација тениских професионалаца (АТП) објавила је да су отказани сви турнири који су били планирани у Кини ове године, међу којим је и шест турнира у периоду од 19. септембра до 23. октобра. Највећи турнир који су из АТП… »
АТП: Због короне без турнира у Кини
Спорт клуб 21.07.2022
Асоцијација тениских професионалаца објавила је да су отказани сви турнири који су били планирани у Кини ове године, а такође је додала шест турнира у периоду од 19. септембра до 23. октобра. Највећи турнир који су из АТП… »
Вести дана »

УЖИВО Обележавање девет месеци од пада надстрешнице: У више градова Србије комеморативни протести и перформанси, Новосађани у шетњи до Железничке станице (ФОТО, ВИДЕО)
Данас пре 43 минутајош 2 повезане

Професор уставног права: По сили закона, Додик од данас није председник Републике Српске
Данас пре 1 сатјош 3 повезане

„То није била трагедија, то је био злочин“: Новосађани у кампусу обележавају девет месеци од пада надстрешнице
Данас пре 43 минутајош 1 повезана