Povezane vesti

Porodila se zvezda Granda koju je muž prevario s koleginicom! Podelila prvu sliku bebe i jaku poruku - "Snago moja"

Porodila se zvezda Granda koju je muž prevario s koleginicom! Podelila prvu sliku bebe i jaku poruku - "Snago moja"

Mondo 21.07.2022
Bivša učesnica popularnog takmičenja "Zvezde Granda" Dada Mešaljić se porodila! Bivša učesnica popularnog takmičenja "Zvezde Granda" Dada Mešaljić se porodila! Pevačica Dada Mešaljić koja je od pomenutog takmičenja odustala nakon što je… »
"Uspeli smo, snago moja": Porodila se Zvezda Granda - Muž je prevario sa koleginicom, ona sada poslala snažnu poruku

"Uspeli smo, snago moja": Porodila se Zvezda Granda - Muž je prevario sa koleginicom, ona sada poslala snažnu poruku

Blic 21.07.2022
Pevačica Dada Mešaljić se porodila i na svet donela devojčicu. Naime, Dada je na Instagramu podelila prvu fotografiju bebe i oduševila svoje pratioce. - Snago moja, hvala ti za nov i lepši početak. Tvoja mama ti obećava jedno lepo putovanje kroz… »
Porodila se Zvezda Granda koju je muž prevario sa koleginicom (FOTO)

Porodila se Zvezda Granda koju je muž prevario sa koleginicom (FOTO)

Nova 21.07.2022
Pevačica Dada Mešaljić se porodila i na svet donela devojčicu. Ona je na Instagramu podelila prvu fotografiju bebe i oduševila svoje pratioce. „Snago moja, hvala ti za nov i lepši početak. Tvoja mama ti obećava jedno lepo putovanje kroz život… »

Vesti dana »