Povezane vesti

Andreana Čekić o sukobima na estradi i incidentu na nastupu: „Narod je lud“

Andreana Čekić o sukobima na estradi i incidentu na nastupu: „Narod je lud“

Nova 21.07.2022
Pevačica u toku leta nastupa na Crnogorskom primorju, ali od obaveza ne stiže nikako da se odmori. U Crnoj Gori trenutno nastupaju i Andreanini kumovi Katarina Grujić i Darko Lazić, ali pored nastupa se retko viđaju. „Prisustvovala sam nastupu… »
(Video) "otkupila sam ovu pesmu od prijovićke": Andreana Čekić o sukobu koleginica sa estrade i incidentu na nastupu: "Narod…

(Video) "otkupila sam ovu pesmu od prijovićke": Andreana Čekić o sukobu koleginica sa estrade i incidentu na nastupu: "Narod…

Blic 21.07.2022
Pevačica Andreana Čekić, koja tokom leta nastupa na crnogorskom primorju, priznaje da zbog posla ne stiže nikako da se odmori. Ona je prokomentarisala kolege, dotakla se incidenta koji se dogodio na nastupu njene koleginice Teoore Džehverović u… »
Andreana Čekić nastupa punom parom u Crnoj Gori! Pevačica spomenula aferu provereno, a o privatnom životu ni da zucne!

Andreana Čekić nastupa punom parom u Crnoj Gori! Pevačica spomenula aferu provereno, a o privatnom životu ni da zucne!

Kurir 21.07.2022
Andreana Čekić, ovo leto radi puno parom, stalno putuje i ima puno zakazanih nastupa svugde po Crnogorskom primorju i ne stiže nikako da se odmori. Ona je sada u intervjuu za Kurir otkrila kako se provodi u Crnoj Gori, kolegama, spomenula je i privatni… »

Vesti dana »