Povezane vesti

BAS prihvatio sporazumni raskid ugovora, nova stanica gotova za par meseci

BAS prihvatio sporazumni raskid ugovora, nova stanica gotova za par meseci

Nova 21.07.2022
Beogradska autobuska stanica (BAS) prihvatila je naš sporazumni raskid ugovora, mi ćemo da je preuzmemo i završimo za par meseci jer mislimo da je to interes svih Beograđana, izjavio je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić. Kako je saopšteno iz… »
Šapić: Grad će preuzeti Beogradsku autobusku stanicu i završiti je za par meseci

Šapić: Grad će preuzeti Beogradsku autobusku stanicu i završiti je za par meseci

RTS 21.07.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da je Beogradska autobuska stanica prihvatila sporazumni raskid ugovora. Mi ćemo da je preuzmemo i završimo za par meseci jer mislimo da je to interes svih Beograđana, poručio je Šapić. Aleksandar… »
Šapić: Prihvaćen raskid ugovora, završićemo gradnju nove autobuske stanice za nekoliko meseci

Šapić: Prihvaćen raskid ugovora, završićemo gradnju nove autobuske stanice za nekoliko meseci

Euronews 21.07.2022
Beogradska autobuska stanica prihvatila je sporazumni raskid ugovora, mi ćemo da je preuzmemo i završićemo je za nekoliko meseci, jer mislimo da je to interes svih Beograđana, izjavio je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić. On je precizirao da… »
BAS prihvatio sporazumni raskid ugovora, grad završava novu stanicu u Bloku 42

BAS prihvatio sporazumni raskid ugovora, grad završava novu stanicu u Bloku 42

N1 Info 21.07.2022
Beogradska autobuska stanica (BAS) prihvatila je naš sporazumni raskid ugovora, mi ćemo da je preuzmemo i završimo za par meseci jer mislimo da je to interes svih Beograđana, izjavio je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić. Kako je saopšteno iz… »

Vesti dana »