Povezane vesti

Tod: Ne nedostaje mi Šumaher, gledamo trke zajedno

Tod: Ne nedostaje mi Šumaher, gledamo trke zajedno

Sport klub 22.07.2022
Vili Veber, čovek koji je brinuo o karijeri Mihaela Šumahera, tvrdi da ga je porodica legendarnog vozača odbacila nakon Mihaelove nesreće na skijanju, kao i da ga optužuje za laganje o zdravstvenom stanju sedmostrukog šampiona sveta u Formuli 1. Na… »
Tot: Ne nedostaje mi Šumaher, gledamo trke zajedno

Tot: Ne nedostaje mi Šumaher, gledamo trke zajedno

N1 Info 22.07.2022
Vili Veber, čovek koji je brinuo o karijeri Mihaela Šumahera, tvrdi da ga je porodica legendarnog vozača odbacila nakon Mihaelove nesreće na skijanju, kao i da ga optužuje za laganje o zdravstvenom stanju sedmostrukog šampiona sveta u Formuli 1. Na… »
Otkrivena jedna tajna o Šumaheru: Prijatelj pojasnio šta Mihael radi u domu

Otkrivena jedna tajna o Šumaheru: Prijatelj pojasnio šta Mihael radi u domu

Nova 22.07.2022
Mihael Šumaher je jedna od najvećih legendi Formule 1, a o sedmostrukom šampionu sveta se sada zna izuzetno malo. Tek povremeno po neko progovori o njegovom zdravstvenom stanju. Krajem 2013. godine je Šumaher doživeo nesreću na skijanju. Povredio je… »
Ovaj detalj o šumaheru niko nije znao - devet godina se čekalo! Prijatelj legendarnog vozača priznao: "Da, tačno je!"

Ovaj detalj o šumaheru niko nije znao - devet godina se čekalo! Prijatelj legendarnog vozača priznao: "Da, tačno je!"

Mondo 22.07.2022
Stigle su nove informacije oko Mihaela Šumahera i vesti su oduševile sve. Ovo ohrabruje... Stigle su nove informacije oko Mihaela Šumahera i vesti su oduševile sve. Ovo ohrabruje... Mihael Šumaher (53) i njegovo stanje strogo su čuvana tajna, devet… »

Vesti dana »