Povezane vesti

Bela kuća: Bajdenovi simptomi kovida blagi, stanje se poboljšalo od dijagnoze

Bela kuća: Bajdenovi simptomi kovida blagi, stanje se poboljšalo od dijagnoze

Glas Amerike 22.07.2022
Vašington — Simptomi kovida 19 kod predsednika Džoa Bajdena su se poboljašli, saopštio je njegov lekar, dan pošto je Bajden testiran pozitivan na virus. U SAD beleži se novi rast slučajeva zbog veoma zarazne podvrste koronavirusa. Bela kuća je… »
Bajdenov lekar: Dobro podnosi lečenje, simptomi kovida ublaženi

Bajdenov lekar: Dobro podnosi lečenje, simptomi kovida ublaženi

Euronews 22.07.2022
Simptomi kovida 19 kod predsednika SAD Džozefa Bajdena su se poboljšali, izjavio je danas njegov lekar Kevin O'Konor. U njegovom pismu se navodi da je Bajden u četvrtak uveče imao malo povišenu temperaturu od 37,4 stepena Celzijusa, ali da je… »
Bajdenov lekar: Simptomi korone kod predsednika poboljšani

Bajdenov lekar: Simptomi korone kod predsednika poboljšani

Nova 22.07.2022
Simptomi kovida 19 kod predsednika SAD Džozefa Bajdena su se poboljšali, izjavio je danas njegov lekar Kevin O'Konor. Bela kuća je u četvrtak saopštila da je Bajden pozitivan na kovid-19, da ima blage simptome i da će nastaviti da radi, ali u… »
Oglasio se lekar američkog predsednika: Otkrio kakvo je zdravstveno stanje Džozefa Bajdena

Oglasio se lekar američkog predsednika: Otkrio kakvo je zdravstveno stanje Džozefa Bajdena

Telegraf 22.07.2022
- Njegov glas je jutros dublji. Njegov puls, krvni pritisak, brzina disanja i zasićenost kiseonikom su normalni, na sobnom vazduhu - rekao je njegov lekar. Simptomi kovida 19 kod predsednika SAD Džozefa Bajdena su se poboljšali, izjavio je danas njegov… »
Bajden: Osećam se dobro i nastavljam da radim

Bajden: Osećam se dobro i nastavljam da radim

Vesti online 22.07.2022
Američki predsednik Džozef Bajden objavio je sinoć da se oseća dobro nakon što je bio pozitivan na korona testu. U video snimku na Tviteru koji traje 21 sekund, Bajden je rekao da sve vreme “završava veliki posao” i da će nastaviti sa svojim… »
Bajden pozitivan na korona virus

Bajden pozitivan na korona virus

Biznis.rs 22.07.2022
Američki predsednik u samoizolaciji. Američki predsednik Džo Bajden saznao je u četvrtak da je pozitivan na korona virus, ali da će nastaviti da radi dok je u izolaciji u Beloj kući, uprkos blagim simptomima. „Pretpostavljam da ste čuli, jutros… »
Bajden se oglasio na Tviteru: Cenim vašu brigu – zadržite veru, biće sve u redu

Bajden se oglasio na Tviteru: Cenim vašu brigu – zadržite veru, biće sve u redu

Nova 22.07.2022
Američki predsednik Džozef Bajden, koji je oboleo od kovida-19, objavio je video poruku na svom Tviter nalogu. „Pretpostavljam da je do vas došla informacija da sam pozitivan na kovid. Potpuno sam vakcinisan i primio sam dve dodatne doze. Simptomi su… »
Bajden: Cenim vašu brigu i interesovanje, zadržite veru – biće sve u redu

Bajden: Cenim vašu brigu i interesovanje, zadržite veru – biće sve u redu

N1 Info 22.07.2022
Američki predsednik Džozef Bajden, koji je oboleo od kovida-19, objavio je video poruku na svom Tviter nalogu. „Pretpostavljam da je do vas došla informacija da sam pozitivan na kovid. Potpuno sam vakcinisan i primio sam dve dodatne doze. Simptomi su… »

Vesti dana »