Povezane vesti

Lazović: Vučić dobro zna da njegovi batinaši prebijaju po Novom Sadu

Lazović: Vučić dobro zna da njegovi batinaši prebijaju po Novom Sadu

Danas 22.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je tek danas saznao za jučerašnji protest u Novom Sadu i naglasio da „niko nije napao nekoga, zato što je mirno stajao ili sedeo negde“. Nemile scene koje smo juče videli ispred Skupštine… »
Policija je bila blaga u Novom Sadu, nije bilo privatnog obezbeđenja

Policija je bila blaga u Novom Sadu, nije bilo privatnog obezbeđenja

Dnevnik 22.07.2022
GRUŽA: Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je policija na protestu u Novom Sadu veoma blago reagovala i vodila računa da nikoga ne povredi i da nije učestvovalo ničije privatno obezbeđenje već obezbeđenje agažovano u skladu sa zakonom koje… »
Vučić sramno o mlaćenju ljudi u NS: Jutros sam saznao da je bio neki protest

Vučić sramno o mlaćenju ljudi u NS: Jutros sam saznao da je bio neki protest

Nova 22.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je tek jutros saznao da je bio "neki protest" u Novom Sadu i da prethodno "nije imao pojma šta se zbivalo". Prema njegovim rečima, ispred Skupštine nije bilo privatno obezbeđenje, već skupštinsko… »
Vučić o dešavanjima u Novom Sadu: Jutros sam saznao da je bio neki protest

Vučić o dešavanjima u Novom Sadu: Jutros sam saznao da je bio neki protest

N1 Info 22.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je tek jutros saznao da je bio "neki protest" u Novom Sadu i da prethodno "nije imao pojma šta se zbivalo". Prema njegovim rečima, ispred Skupštine nije bilo privatno obezbeđenje, već skupštinsko… »
Vučić o protestu u Novom Sadu: Niko nije napao nekoga zato što je mirno stajao ili sedeo, reakcija policije bila blaga

Vučić o protestu u Novom Sadu: Niko nije napao nekoga zato što je mirno stajao ili sedeo, reakcija policije bila blaga

Danas 22.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je tek danas saznao za protest u Novom Sadu i naglasio da „niko nije napao nekoga, zato što je mirno stajao ili sedeo negde“. „Reč je o licima koji su već upadali, da li u Skupštinu grada, da li… »
Femić: Događaji iz Novog Sada podsetili na inauguraciju Vučića 2017. godine

Femić: Događaji iz Novog Sada podsetili na inauguraciju Vučića 2017. godine

N1 Info 22.07.2022
Urednik portala Nova.rs Ratko Femić rekao je da su ga događaji ispred Skupštine Vojvodine, koji su se desili u četvrtak, podsetili na inauguraciju predsednika Aleksandra Vučića 2017. godine, kada su takođe neki "nabildovani momci" privodili i… »
„Dešavanja u Novom Sadu podsećaju na Vučićevu inauguraciju 2017.“

„Dešavanja u Novom Sadu podsećaju na Vučićevu inauguraciju 2017.“

Nova 22.07.2022
Urednik portala Nova.rs Ratko Femić rekao je da su ga događaji ispred Skupštine Vojvodine, koji su se desili u četvrtak, podsetili na inauguraciju predsednika Aleksandra Vučića 2017. godine, kada su takođe neki "nabildovani momci" privodili i… »

Vesti dana »