Povezane vesti

Vučić dodelio Zlatne medalje za zasluge Bočeliju i Marizi

Vučić dodelio Zlatne medalje za zasluge Bočeliju i Marizi

Dnevnik 22.07.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dodelio je večeras Zlatnu medalju za zasluge jednom od najboljih svetskih tenora Andrei Bočeliju i portugalskoj fado pevačici Marizi. "Posebna mi je čast da večeras dodelim Zlatnu medalju za zasluge… »
Vučić sa bočelijem i Marizom: Predsednik dodelio medalje za zasluge velikim umetnicima (foto)

Vučić sa bočelijem i Marizom: Predsednik dodelio medalje za zasluge velikim umetnicima (foto)

Srbija danas 22.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je dodelio medalje za zasluge čuvenom tenoru Andrei Bočeliju i portugalskoj fado pevačici Marizi. - Posebna mi je čast da večeras dodelim Zlatnu medalju za zasluge Andrei Bočeliju, jednom od najvećih… »
Vučić dodelio Zlatnu medalju za zasluge Bočeliju i Marizi

Vučić dodelio Zlatnu medalju za zasluge Bočeliju i Marizi

Euronews 22.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dodelio je večeras Zlatnu medalju za zasluge jednom od najboljih svetskih tenora Andrei Bočeliju i portugalskoj fado pevačici Marizi. "Posebna mi je čast da večeras dodelim Zlatnu medalju za zasluge Andrei… »
Predsednik Srbije dodelio medalje za zasluge Bočeliju i Marizi

Predsednik Srbije dodelio medalje za zasluge Bočeliju i Marizi

Telegraf 22.07.2022
Tenor i fado pevačica su dobili zlatne medalje za zasluge. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je dodelio medalje za zasluge čuvenom tenoru Andrei Bočeliju i portugalskoj fado pevačici Marizi. - Posebna mi je čast da večeras dodelim Zlatnu… »

Vesti dana »