Povezane vesti

Kadirov objavio snimak s prve linije fronta; Troje poginulih u raketiranju aerodroma (foto/video)

Kadirov objavio snimak s prve linije fronta; Troje poginulih u raketiranju aerodroma (foto/video)

Alo 23.07.2022
Specijalna operacija ruske vojske u Ukrajini ušla je u 150. dan. Borbe na istoku i jugu Ukrajine ne prestaju. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da bi prekid vatre sa Rusijom bez oslobađanja okupiranih teritorija samo produžio rat. U… »
Portparol ukrajinske vojske: Ruske rakete pogodile tvornicu za preradu žitarica u luci Odesa

Portparol ukrajinske vojske: Ruske rakete pogodile tvornicu za preradu žitarica u luci Odesa

Radio sto plus 23.07.2022
On je dodao da su ukrajinske snage oborili dve rakete, a da su dve pogodile infrastrukturu u luci gde je bilo žita. Ruske snage gadjale su Odesu dan posle potpisivanja sporazuma u Istanbulu o deblokadi izvoza žitarica. Ukrajinska strana je saopštila da… »
Rusija i Ukrajina: Dogovorena deblokada izvoza žitarica, MI 6 tvrdi da su Rusi na izmaku snaga

Rusija i Ukrajina: Dogovorena deblokada izvoza žitarica, MI 6 tvrdi da su Rusi na izmaku snaga

Danas 22.07.2022
U danu kada su Moskva i Kijev potpisali sporazum o izvozu žitarica iz blokiranih crnomorskih luka, britanska obaveštajna služba MI6 tvrdi da je ruska vojska na izmaku snaga. „Danas imamo svetionik na Crnom moru koji nam ukazuje na tračak nade i… »

Vesti dana »