Povezane vesti
Smanjene isporuke gurnule najvećeg nemačkog uvoznika ruskog gasa u bankrot: Nemačka preuzima 30 posto udela u Uniperu
Kurir 23.07.2022
Nemačka vlada preuzeće 30 posto udela u Uniperu, najvećem uvozniku ruskog gasa u Nemačkoj, u sklopu paketa pomoći teškog više milijardi evra, dogovorenog sa finskim vlasnicima većinskog dela kompanije. "Uvek ćemo biti uz vas", izjavio je nemački kancelar… »
Kancelar Šolc smiruje Nemce zbog povećanja cena: You’ll never walk alone
N1 Info 23.07.2022
Nemačka država će finansijskom injekcijom spasiti od bankrota najvećeg nemačkog uvoznika gasa. Još jednom je najavljeno i da će se građani suočiti s drastičnim povećanjem cena. Ali i tu je Vlada obećala pomoć. Bio je to pomno planiran nastup: U petak… »
Kancelar Šolc poručio Nemcima: You 'll never walk alone!
Dojče vele 23.07.2022
Nemačka država će finansijskom injekcijom spasiti od bankrota najvećeg nemačkog uvoznika gasa. Još jednom je najavljeno i da će se građani suočiti s drastičnim povećanjem cena. Ali i tu je Vlada obećala pomoć. Bio je to pomno planiran nastup: u petak… »
Vesti dana »
MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, iscurio iz hladnjače u Guči
Beta pre 42 minutajoš 45 povezanih
SAD: Napadnuta iranska skladišta raketa i radarske lokacije kod Ormuza; Iran uzvratio udarima na američke vojne objekte
RTS pre 57 minutajoš 35 povezanih
Sunčano i veoma toplo, najviše do 39: Najtopliji Sombor i Kikinda - 33, Novi Sad i Zrenjanin - 32 stepena
RTV pre 52 minutajoš 25 povezanih
Selektor otišao usred Mundijala: Srbiju bacio na kolena, ali druge ne može
Mondo pre 32 minutajoš 46 povezanih




