Povezane vesti

Jelena Tomašević preemotivna nakon nastupa sa Bočelijem: Celim bićem sam osetila neizrečivu ljubav, bila mi je Ogromna…

Jelena Tomašević preemotivna nakon nastupa sa Bočelijem: Celim bićem sam osetila neizrečivu ljubav, bila mi je Ogromna…

Kurir 23.07.2022
Pevačica Jelena Tomašević, koja je sinoć na koncertu čuvenog italijanskog tenora, Andree Bočelija u Beogradu nastupala kao specijalni gost, ne krije ponos i sreću zbog toga, prenosi Blic. Kako kaže naša talentovana pevačica, bila joj je ogromna… »
Božanstven je osećaj pevati sa Bočelijem: Jelena Tomašević za "Novosti" posle koncerta na kome je podelila scenu sa…

Božanstven je osećaj pevati sa Bočelijem: Jelena Tomašević za "Novosti" posle koncerta na kome je podelila scenu sa…

Večernje novosti 23.07.2022
OGROMNA je čast i posebna radost za mene bila pevati sa maestrom Bočelijem! Foto: Instagram printscreen/jelenatomasevic_official Ovako je naša popularna pevačica, Jelena Tomašević, za "Novosti" juče rezimirala čudesno iskustvo za koje je odabrana… »
(Video) "osvetlala obraz naše Srbije": Jelena Tomašević pevala na Bočelijevom koncertu i razvalila: "Zaplačeš od emocija…

(Video) "osvetlala obraz naše Srbije": Jelena Tomašević pevala na Bočelijevom koncertu i razvalila: "Zaplačeš od emocija…

Blic 23.07.2022
Kao specijalni gost na koncertu u Beogradu čuvenog italijanskog tenora, Andree Bočelija, pevala je naša pevačica Jelena Tomašević, a njen suprug Ivan Bosiljčić i ćerka, bili su prisutni kao njena podrška. - Večeras sam možda najviše ponosan… »

Vesti dana »