Povezane vesti

„O’nilović“ se zahvalio dončiću i Dragiću: Evo kako su ga ugostili!

„O’nilović“ se zahvalio dončiću i Dragiću: Evo kako su ga ugostili!

Hot sport 23.07.2022
Pre nekoliko dana, pojavio se snimak u kojem Luka Dončić i Goran Dragić đuskaju sa Šekilom O’Nilom. Popularni Šek je u svom podkastu i objasnio šta se tačno desilo. On je tada bio u svojstvu di-džeja – DJ Diesel. „Veliki pozdrav Luki. Kada… »
Kako je Dončić ugostio „gospodina O’Nilovića“?

Kako je Dončić ugostio „gospodina O’Nilovića“?

Sport klub 23.07.2022
Pre nekoliko dana pojavio se video snimak na kojem Luka Dončić i Goran Dragić đuskaju sa Šekilom O’Nilom. Nekoliko dana kasnije, Šek je u svom podkastu objasnio kako je do toga došlo. O’Nil je inače bio u svojstvu di-džeja – DJ Diesel… »
Šakil O'nilović oduševljen: Hvala Dončiću i Dragiću što su se pobrinuli za mene (video)

Šakil O'nilović oduševljen: Hvala Dončiću i Dragiću što su se pobrinuli za mene (video)

Večernje novosti 23.07.2022
SNIMAK Šakila O'nila, Luke Dončića i Gorana Dragića u ludom provodu obišao je svet, a legendarni centar se nakon povratka u domovinu osvrnuo na ceo događaj. Printskrin/Tviter/Talkpointsapp Šekil je u svom potkastu objasnio fanovima kako je do toga… »
Šek u Hrvatskoj postao "O'Nilović"! Čuveni centar zbog Dončića bio di-džej: "Luka mi je sredio vilu, a tamo..."

Šek u Hrvatskoj postao "O'Nilović"! Čuveni centar zbog Dončića bio di-džej: "Luka mi je sredio vilu, a tamo..."

Mondo 23.07.2022
Luka Dončić doveo je Šekila O'Nila na ostrvo Krk i tamo je imao spektakularan doček... Luka Dončić doveo je Šekila O'Nila na ostrvo Krk i tamo je imao spektakularan doček... Šekil O'Nil jedan je od najboljih igrača u istoriji NBA lige, a po… »

Vesti dana »