Povezane vesti

Stanković: Na slatkim sam mukama što se tiče startnih 11 u Lučanima

Stanković: Na slatkim sam mukama što se tiče startnih 11 u Lučanima

Novi magazin 23.07.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da je na "slatkim mukama" kada je reč o startnoj postavi za predstojeću utakmicu protiv Mladosti i dodao da će novajlije Aleksandar Pešić i Stefan Mitrović igrati u Lučanima. "Svi smo… »
Terzić i mrkela uradili fenomenalan posao! Dejan Stanković o Zvezdinom prelaznom roku - "Imamo sve na broju!"

Terzić i mrkela uradili fenomenalan posao! Dejan Stanković o Zvezdinom prelaznom roku - "Imamo sve na broju!"

Mondo 23.07.2022
Trener crveno-belih pohvalio brzinu kojom su došla pojačanja u njegov tim ovog leta. Trener crveno-belih pohvalio brzinu kojom su došla pojačanja u njegov tim ovog leta. Crvena zvezda u nedelju od 21 igra protiv Mladosti iz Lučana, u meču koji je… »
Stanković na slatkim mukama: Možemo očekivati Pešića i Mitrovića, nema izgovora da se dođe do cilja

Stanković na slatkim mukama: Možemo očekivati Pešića i Mitrovića, nema izgovora da se dođe do cilja

Večernje novosti 23.07.2022
CRVENA zvezda umesto u subotu u Lučanima će igrati u nedelju, pošto su tropske vrućine pomerili gostovanje šampiona Srbije ekipi Mladosti. Očekivanja od tog duela izneo je trener crveno-belih Dejan Stanković. FOTO: FK Crvena zvezda Ekipa sa… »
Stanković: Na slatkim smo mukama, idemo na tri boda

Stanković: Na slatkim smo mukama, idemo na tri boda

N1 Info 23.07.2022
Umesto u subotu u terminu 18.55, fudbaleri Crvene zvezde gostovaće Mladosti u Lučanima u nedelju od 21 sat. Dejan Stanković održao je u subotu konferenciju za medije pred ovaj duel. „Mnogo puta smo igrali protiv Mladosti i oni gaje specifičan… »
Stanković na slatkim mukama pred mladost: Trener Zvezde najavio novajlije na terenu – biće zanimljivo! (video)

Stanković na slatkim mukama pred mladost: Trener Zvezde najavio novajlije na terenu – biće zanimljivo! (video)

Hot sport 23.07.2022
Navijači jedva čekaju novi meč. Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 21 čas gostovati Mladosti u trećem kolu Superlige, a šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković, izneo je očekivanja pred susret u Lučanima. – Dosta puta smo igrali… »
Stanković: Na slatkim sam mukama

Stanković: Na slatkim sam mukama

Sportski žurnal 23.07.2022
Dosta puta smo igrali protiv Mladosti i oni gaje specifičan način fudbala. Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 21 čas gostovati lučanskoj Mladosti u trećem kolu Super lige. Trener Dejan Stanković izneo je očekivanja pred susret u Lučanima. -… »
Stanković: Na slatkim smo mukama, idemo na tri boda

Stanković: Na slatkim smo mukama, idemo na tri boda

Sport klub 23.07.2022
Umesto u subotu u terminu 18.55, fudbaleri Crvene zvezde gostovaće Mladosti u Lučanima u nedelju od 21 sat. Dejan Stanković održao je u subotu konferenciju za medije pred ovaj duel. „Mnogo puta smo igrali protiv Mladosti i oni gaje specifičan… »

Vesti dana »