Povezane vesti
"Zoran Marjanović je u zatvoru dobio nadimak Severina": Šokantna tvrdnja inspektora Popovića
Telegraf 23.07.2022
Inspektor kaže da zatvorenici, kada im je dosadno, imaju određene društvene igre. Bivši policijski inspektor Žarko Popović, koji je prvi ispitivao Zorana Marjanovića 2. aprila 2016. godine tvrdi da je Marjanović u Centralnom zatvoru dobio nadimak… »
Šok saznanje! Zoran iza rešetaka dobio nadimak Severina! Bivši inspektor otkrio zašto su Marjanovića tako nazvali (video)
Kurir 23.07.2022
Gostujući u emisiji "Usijanje" na Kurir televiziji kod voditeljke Silvije Slamnig bivši inspektor Žarko Popović koji je i prvi tog nesrećnog 2. aprila 2016. godine ispitivao Zorana Marjanovića otkrio je da je Marjanović dok je bio u pritvoru dobio… »
Vesti dana »
Iranski ajatolah Ali Hamnei sahranjen u Mešhedu: Novi vrhovni vođa nije prisustvovao, tokom povorke vikali "Smrt Americi i Izraelu"
Blic pre 2 satajoš 29 povezanih
Kragujevac: Vremenska prognoza za predstojeći vikend (od 10. do 12. jula)
Pressek pre 18 minutajoš 27 povezanih
Rajaner se odmah oglasio nakon drame na nebu: Prozor se odvojio tokom leta, Srbin zatražio lekarsku pomoć
Mondo pre 17 minutajoš 22 povezane
Polufinale Vimbldona Đoković - Siner: Kad se igra i šta kažu njih dvojica
BBC News pre 3 minutajoš 32 povezane



