Povezane vesti
Jovanović: Naš cilj je promena vlasti, a ne naslovnih strana režimskih tabloida
N1 Info 24.07.2022
Generalni sekretar Narodne stranke Stefan Jovanović izjavio je da je cilj te stranke "promena vlasti, a ne naslovnih strana režimskih tabloida", i da korist od konsultacija o formiranju nove Vlade Srbije ima samo vlast koja za "spuštanje tenzija" koristi… »
Jovanović: Naš cilj je promena vlasti, a ne naslovnih strana
Beta 24.07.2022
Generalni sekretar Narodne stranke Stefan Jovanović izjavio je danas da je cilj te stranke "promena vlasti, a ne naslovnih strana režimskih tabloida", i da korist od konsultacija o formiranju nove Vlade Srbije ima samo vlast koja za "spuštanje tenzija"… »
Jovanović: Naš cilj je promena vlasti, a ne naslovnih strana
Radio sto plus 24.07.2022
„Sa ljudske strane imam razumevanje za one koji više nisu mogli da izdrže hajku režimskih medija protiv njih, ali mi se bavimo politikom da bi Srbiji i narodu bilo bolje, a ne da bismo se dogovarali sa režimom da nas skine sa naslovnih strana svojih… »
Vesti dana »
"Ovo je objava rata Rusiji", Orban se dramatično oglasio nakon poteza lidera EU
Telegraf pre 42 minutajoš 38 povezanih
Sudijski ekspert se oglasio i tvrdi da je Zvezda oštećena protiv Partizana: „Donete su dve pogrešne odluke“
Nova pre 2 satajoš 136 povezanih
Partizan na ''plus 5'' - Sjajan meč u Humskoj, neočekivana drama i ''Joco, ostani!''
Sportske.net pre 1 satjoš 42 povezane





