Povezane vesti

"Ubica se negde smeje mojoj muci!" Kako je Zoran Marjanović 6 godina zametao tragove, pozivao se i na Boga!

"Ubica se negde smeje mojoj muci!" Kako je Zoran Marjanović 6 godina zametao tragove, pozivao se i na Boga!

Kurir 24.07.2022
Marjanović, koji je osuđen na maksimalnu kaznu zatvora zbog ubistva supruge Jelene, u brojnim intervjuima govorio je o počiniocu teškog ubistva, sve vreme tvrdeći da su Bog i pravda na njegovoj strani. Zoran Marjanović se od petka nalazi u… »
Otkriveno čiju je sliku Zoran Marjanović odneo u zatvor: Mnogi su pomislili da je to Zorica! Prve noći u zatvoru uzdisao i…

Otkriveno čiju je sliku Zoran Marjanović odneo u zatvor: Mnogi su pomislili da je to Zorica! Prve noći u zatvoru uzdisao i…

Kurir 24.07.2022
Zoran Marjanović je 22. jula prvostepenom presudom Višeg suda u Beogradu osuđen na 40 godina zatvora zbog krivičnog dela teškog ubistva. Sud je usvojio predlog tužilaštva da mu se odredi pritvor, pa se optuženi Zoran Marjanović prvo našao u… »
Zoran Marjanović oprečnim izjavama uništio sam sebe: Evo kako se godinama odmotavalo klupko laži u koje se na kraju sam…

Zoran Marjanović oprečnim izjavama uništio sam sebe: Evo kako se godinama odmotavalo klupko laži u koje se na kraju sam…

Kurir 24.07.2022
Zoran Marjanović osuđen je na 40 godina prvostepenom presudom. Zoran Marjanović se od petka nalazi u Centralnom zatvoru, pošto ga je Viši sud u Beogradu proglasio krivim za ubistvo supruge Jelene (33), a poslednje što je rekao pre nego što su ga… »
Marjanović poneo u zatvor i jeleninu sliku?! Svi se šokirali: Prve noći je uzdisao, jecao i plakao!

Marjanović poneo u zatvor i jeleninu sliku?! Svi se šokirali: Prve noći je uzdisao, jecao i plakao!

Mondo 24.07.2022
Zoran Marjanović je uhapšen u petak, a kako se nezvanično saznaje u zatvor je poneo sliku svoje žene i ćerke! Zoran Marjanović je uhapšen u petak, a kako se nezvanično saznaje u zatvor je poneo sliku svoje žene i ćerke! Zoran Marjanović… »
Zoran izgledao kao da se valjao u blatu: Zbog čega je ovo ključni dokaz protiv Marjanovića?

Zoran izgledao kao da se valjao u blatu: Zbog čega je ovo ključni dokaz protiv Marjanovića?

Kurir 24.07.2022
Jedan od ključnih dokaza tužilaštva bilo je i blato na pantalonama koje je optuženi Zoran Marjanović imao nakon zločina, a na suđenju zbog ubistva pevačice Jelene Marjanović, sud je naveo da je ovaj dokaz validan i da je i po tom dokazu optuženi… »

Vesti dana »