Povezane vesti

"Ja sam se prema njemu ponela fer": Aleksandra Nikolić o prevari i Dejanu: "Otkako je otišao na more, svašta mi stiže"

"Ja sam se prema njemu ponela fer": Aleksandra Nikolić o prevari i Dejanu: "Otkako je otišao na more, svašta mi stiže"

Blic 24.07.2022
Aleksandra Nikolić se oglasila nakon spekulisanja da ju je Dejan Dragojević prevario u Budvi u jednom klubu gde je navodno viđen sa nepoznatim devojama u separeu. Nikolićeva je istakla da nije videla nikakav dokaz o prevari, ali i da smatra da joj… »
Ja sam se prema njemu ponela fer! Aleksandra Nikolić čula za priče da je Dragojević vara na moru, a ovako to komentariše!

Ja sam se prema njemu ponela fer! Aleksandra Nikolić čula za priče da je Dragojević vara na moru, a ovako to komentariše!

Kurir 24.07.2022
Nakon što se na društvenim mrežama pojavila informacija da je pobednik "Zadruge 5" Dejan Dragojević prevario svoju devojku Aleksandru Nikolić, fanovi ne prestaju da bruje o ovom skandalu koji se navodno dogodio na crnogorskom primorju. Ovim povodom… »
Zaprošena Dalila! Razvela se, raskinula s dečkom i dobila neočekivanu ponudu - Muškarci je saleću na svakom ćošku!

Zaprošena Dalila! Razvela se, raskinula s dečkom i dobila neočekivanu ponudu - Muškarci je saleću na svakom ćošku!

Mondo 24.07.2022
Dalila Dragojević oglasila se na društvenim mrežama i otkrila da je dobila ponudu kakvu nije očekivala. Dalila Dragojević oglasila se na društvenim mrežama i otkrila da je dobila ponudu kakvu nije očekivala. Dalila Dragojević osvojila je drugo… »
Zaprošena! Dalila dobila neočekivanu ponudu: Otkako je raskinula sa Carem, muškarci je saleću! Ovome se nije nadala (foto)

Zaprošena! Dalila dobila neočekivanu ponudu: Otkako je raskinula sa Carem, muškarci je saleću! Ovome se nije nadala (foto)

Kurir 24.07.2022
Dalila Dragojević, drugoplasirana učesnica "Zadruge 5", odlučila je da se posveti sebi nakon izlaska iz rijalitija, a posebno provodu. Ona je uživala na nastupu prijateljice Marijane Zonjić i pokazala svima neočekivanu stvar koja joj se desila… »

Vesti dana »