Povezane vesti

Vulin: Strana služba želi da me skloni iz vlade, ili da budem njen špijun

Vulin: Strana služba želi da me skloni iz vlade, ili da budem njen špijun

N1 Info 24.07.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da ga je "jedna od najvećih obaveštajnih službi na svetu, ako ne i najveća", obavestila da su njegovi politički stavovi neprihvatljivi i da, ako ih ne promeni i ne napusti politiku lojalnosti… »
Vulin: Glavu mogu da izgubim, ali neću biti špijun

Vulin: Glavu mogu da izgubim, ali neću biti špijun

RTV 24.07.2022
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je od strane najveće svetske obaveštajne službe obavešten da njegovi politički stavovi nisu prihvatljivi, kao i lojalnost prema predsedniku Vučiću i da ukoliko to ne… »
Vulin: Iz jedne od najvećih obaveštajnih službi na svetu mi ponuđeno da radim za njih, ne bih prihvatio špijunski posao…

Vulin: Iz jedne od najvećih obaveštajnih službi na svetu mi ponuđeno da radim za njih, ne bih prihvatio špijunski posao…

Danas 24.07.2022
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da mu je iz „jedne od najvećih obaveštajnih službi na svetu“ ponuđeno da radi za njih, ali da je on to odbio jer se špijunskog posla protiv svioje zemlje ne bi prihavatio… »
Vulin priznao da strane službe sastavljaju Vučićevu vladu!

Vulin priznao da strane službe sastavljaju Vučićevu vladu!

Pravda 24.07.2022
Da je ovo normalna zemlja, istog momenta bi pala vlada u kojoj ministar policije indirektno priznaje da strane službe sastavljaju vladu Srbije, a političko rukovodstvo bi završilo iza rešetaka. Takođe, ova Vulinova izjava je došla samo dan nakon… »
Vulin: Ja i Mihajlović se dubinski razlikujemo; Mihajlović: Odavno sam meta napada

Vulin: Ja i Mihajlović se dubinski razlikujemo; Mihajlović: Odavno sam meta napada

Danas 24.07.2022
Minstar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da između njega i ministarke rudarstva i enegetike Zorane Mihajlović postoji „dubinska, temeljna razlika“ i da jedino može da odlučuje o ministrima u vladi srpski narod i predsednik… »
Vulin: Strana obaveštajna služba želi da me skloni iz vlade, ili da budem njen špijun

Vulin: Strana obaveštajna služba želi da me skloni iz vlade, ili da budem njen špijun

Radio sto plus 24.07.2022
Vulin je za TV Pink rekao da mu je iz te obaveštajne službe poručene da će sve učiniti da ga kompromituju tako što će pokrenuti veliku medijsku kampanju i svaku drugu protiv njega, ako ne promeni političke stavove. „Vučić je informisan o ovome… »
Vulin: Strana obaveštajna služba želi da me skloni iz vlade ili da budem njen špijun

Vulin: Strana obaveštajna služba želi da me skloni iz vlade ili da budem njen špijun

Kurir 24.07.2022
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da ga je "jedna od najvećih obaveštajnih službi na svetu, ako ne i najveća", obavestila da su njegovi politički stavovi neprihvatljivi i da, ako ih ne promeni i ne napusti… »
Vulin na udaru najmoćnije obaveštajne službe na svetu

Vulin na udaru najmoćnije obaveštajne službe na svetu

Sputnik 24.07.2022
Jedna od najvećih obaveštajnih službi na svetu me je obavestila da su moji stavovi neprihvatljivi i da će, ukoliko ih ne promenim i ne napustim politiku koju vodim, učiniti sve da ne budem član Vlade, rekao je ministar unutrašnjih poslova… »

Vesti dana »