Povezane vesti
Fudbal, novac i Španija: Otkud Barseloni sredstva za transfere, a klub grca u dugovima
Radio 021 25.07.2022
Oko 117 miliona evra je klub potrošio na dovođenje Rafinje iz Lidsa i Roberta Levandovskog iz Bajerna, a slične sume planira za transfere Žila Kundea iz Sevilje i Bernarda Silve iz Mančester Sitija. Getty Images Rafinja je u Barselonu stigao iz… »
Fudbal, novac i Španija: Otkud Barseloni sredstva za transfere, a klub grca u dugovima
Južne vesti 25.07.2022
Getty Images Rafinja je u Barselonu stigao iz engleskog Lidsa Prošlog meseca Eduard Romeu, potpredsednik Barselone za ekonomska pitanja, rekao je da je potrebno 500 miliona evra da „spasi klub". Sada, šest nedelja kasnije, španski fudbalski gigant… »
Vesti dana »

Grupa prosvetara u protestnoj šetnji od Slavije do centra grada, studenti u blokadi najavili da protest 15. marta nije poslednji (foto, video)
Blic pre 5 satijoš 13 povezanih

Studenti: Protest 15. marta nije finalni skup, ostajemo u blokadama dok se ne ispune zahtevi
Beta pre 5 satijoš 8 povezanih

Anketna komisija: Firma koja je potpisala da je stanica u Novom Sadu bezbedna za otvaranje, radi i na nuklearnom programu u Srbiji
Danas pre 3 satajoš 8 povezanih

Tramp uveo carine od 25 odsto na ove dve sirovine, nijedna zemlja nije pošteđena: Eu odmah žestoko uzvratila
Blic pre 57 minutajoš 50 povezanih