Povezane vesti
Srpska hrana u Saudijskoj Arabiji prvi put posle 40 godina
Euronews 25.07.2022
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović sastao se sa predstavnicima Uprave za hranu i lekove Saudijske Arabije, koji su ga zvanično obavestili da je Srbija stavljena na listu odobrenih izvoznika hrane u tu zemlju. Posle više od 40 godina, mleko i… »
Posle više od 40 godina hrana iz Srbije u Saudijskoj Arabiji
Slobodna Evropa 25.07.2022
Srbija je stavljena na listu odobrenih izvoznika hrane u Saudijsku Arabiju, objavio je 25. jula ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, nakon sastanka sa predstavnicima Uprave za hranu i lekove Saudijske Arabije. "Posle više od 40 godina, mleko i… »
Posle 40 godina ponovo možemo da izvozimo hranu u saudijsku arabiju: Vrednost razmene dve zemlje iz godine u godinu sve veća
Kurir 25.07.2022
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović sastao se danas sa predstavnicima Uprave za hranu i lekove Saudijske Arabije gde je i zvanično obavešten da je Republika Srbija stavljena na listu odobrenih izvoznika hrane u tu zemlju. Posle više od 40 godina… »
Vesti dana »
Zarade svuda jake, neke i jače: Plate u javnom sektoru za oko 5.300 dinara veće nego kod privatnika, najslabiji prosek u lokalnim samoupravama
Dnevnik pre 6 satijoš 36 povezanih
Posle Meksičkog zaliva i planine na Aljasci, Tramp bi da promeni još jedan poznati geografski pojam!
Telegraf pre 1 satjoš 47 povezanih
Lola Radivojević načinila prvi korak ka plasmanu u glavni žreb Ju-Es opena
RTS pre 1 satjoš 60 povezanih





