Povezane vesti

Video sa slave Marjanovića koji je šokirao Srbiju: Jelena služi dok svekrva i kuma đuskaju i svi se pitaju šta joj je to…

Video sa slave Marjanovića koji je šokirao Srbiju: Jelena služi dok svekrva i kuma đuskaju i svi se pitaju šta joj je to…

Kurir 26.07.2022
Jelena Marjanović pevačica "Granda" ubijena je pre šest godina, tačnije 2. aprila 2016. godine na nasipu Crvenka u Borči, a Zoran Marjanović pre tri dana je osuđen na 40 godina za ubistvo supruge. Neposredno posle otkrivanja njenog tela na nasipu… »
Sudija, tužilac i veštak tvrde jednu istu monstruoznu stvar o ubici Jelene Marjanović: "Imao je jaku emociju"

Sudija, tužilac i veštak tvrde jednu istu monstruoznu stvar o ubici Jelene Marjanović: "Imao je jaku emociju"

Telegraf 26.07.2022
Istraga je takođe utvrdila da je pokušala da mu pobegne, da se branila o čemu su svedočile povrede na njenom telu, zaključak je bio da je reč o svirepom zločinu koji je - ličan. Zoran Marjanović osuđen je u petak pred Višim sudom u Beogradu na… »
Jana me je posetila samo dva puta, grlila me je i nije me puštala: Evo šta je Zoran pričao o ćerkinim posetama u CZ-u

Jana me je posetila samo dva puta, grlila me je i nije me puštala: Evo šta je Zoran pričao o ćerkinim posetama u CZ-u

Kurir 26.07.2022
Zoran Marjanović koji je u petak osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge Jelene u aprilu 2016. godine, po drugi put se nalazi u pritvoru Centralnog zatvora, a o svom prvom boravku je govorio i pred Višim sudom kada je iznosio odbranu. Naime… »
Tri godine nije zapevala, glas pustila prvi put na njenoj i zoranovoj svadbi: Život Jelene Marjanović obeležile dve…

Tri godine nije zapevala, glas pustila prvi put na njenoj i zoranovoj svadbi: Život Jelene Marjanović obeležile dve…

Kurir 26.07.2022
Pevačica Jelena Marjanović zbog čijeg ubistva je njen suprug Zoran u petak osuđen na 40 godina pred Višim sudom u Beogradu, imala je težak život pun tragedija. Jelena je jako mlada počela pevačku karijeru koju je prekinula zbog smrti oca, a o… »
Zoran ponižavao Jelenu i svašta joj govorio! Kuma Marjanovića otkrila šok detalje iz života pevačice! Htela je da uzme…

Zoran ponižavao Jelenu i svašta joj govorio! Kuma Marjanovića otkrila šok detalje iz života pevačice! Htela je da uzme…

Kurir 26.07.2022
Zoran Marjanović osuđen je pre tri dana na kaznu zatvora od 40 godina za ubistvo supruge Jelene, a tokom istrage i suđenja koje je trajalo više od 6 godina, tačnije, od 2. aprila 2016. kada je nađeno njeno telo, među ključnim svedocima koji su… »
"Zagorčavaju mi život, njega se plašim...": Kuma Zorana Marjanovića dala iskaz koji je promenio tok suđenja

"Zagorčavaju mi život, njega se plašim...": Kuma Zorana Marjanovića dala iskaz koji je promenio tok suđenja

Telegraf 26.07.2022
Žalila mi se i na snaju Milicu Marjanović, suprugu Zoranovog rođenog brata Miloša, "jer ništa nije radila po kući, a Zorana je uvek branila kada ju je vređao da je debela i ružna" Zoran Marjanović dobio je pre tri dana kaznu zatvora u visini od… »
Zoki i sve njegove ljubavi! Marjanovića volele tri žene: Jednu niko nije nikada video, drugu ubio, treća ga brani do smrti!

Zoki i sve njegove ljubavi! Marjanovića volele tri žene: Jednu niko nije nikada video, drugu ubio, treća ga brani do smrti!

Kurir 26.07.2022
Zoran Marjanović (44) koji je optužen na 40 godina zatvora zbog teškog ubistva svoje supruge Jelena Marjanović (33) u aprilu 2016. godine na nasipu u Borči, a javnost je i dalje podeljena o njegovoj krivici. Za ovih šest godina svaki detalj iz… »
Jede, spava i ćuti: Zoranu Marjanoviću se u pritvoru vratio optimizam i bolje izgleda nego na "blicovoj" fotografiji

Jede, spava i ćuti: Zoranu Marjanoviću se u pritvoru vratio optimizam i bolje izgleda nego na "blicovoj" fotografiji

Blic 26.07.2022
Zoran Marjanović, osuđeni za teško ubistvo supruge, pevačice Jelene, u pritvoru se ponaša normalno - jede i spava, dobro podnosi to što je iza rešetaka. Marjanović je u Centralni zatvor doveden u petak uveče, nakon što mu je par sati ranije tog… »
Zoran Marjanović poručio da uskoro izlazi iz zatvora: Evo kako provodi dane u ćeliji i o čemu priča sa cimerom

Zoran Marjanović poručio da uskoro izlazi iz zatvora: Evo kako provodi dane u ćeliji i o čemu priča sa cimerom

Kurir 26.07.2022
Zoran Marjanović (43), koji je u petak osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge Jelene, poručio je iz Centralnog zatvora ćerki Jani (12) da ne brine za njega, jer uskoro dolazi kući. Zoran dobro podnosi pritvor, ali mu jako teško pada to… »
Samo jedna osoba posećivala ga je u zatvoru: Dragan Đurić počinio je jedan od najjezivijih zločina u Srbiji, izdržava…

Samo jedna osoba posećivala ga je u zatvoru: Dragan Đurić počinio je jedan od najjezivijih zločina u Srbiji, izdržava…

Blic 25.07.2022
Kako nazvati čoveka koji se više od 3 sata iživljavao nad devojčicom Tijanom Jurić, pa je na kraju ubio i 12 dana živeo normalnim životom? Malo je reći - monstrum. Ovaj zločin osam godina ledi krv u žilama svakome ko pročita detalje iz… »

Vesti dana »