Povezane vesti
Iz Lazarevca u Niš: Stojanović novi fudbaler Radničkog!
Hot sport 26.07.2022
Novi fudbaler niškog Radničkog je Andreja Stojanović, koji na Čair stiže iz iz Kolubare. Standardni prvotimac ekipe iz Lazarevca u prethodnoj sezoni, nastupa na poziciji levog beka i levog krila. Ima 23 godine, prošao je mlađe kategorije Čukaričkog, a… »
Stojanović predstavljen na Čairu!
Sportske.net 26.07.2022
Ono što su Sportske najavile još u subotu, danas je ozvaničeno. Novi fudbaler Radničkog iz Niša je Andreja Stojanović. Ovaj momak nastupa na poziciji levog beka, a može da pokrije i mesto levog krila. Ima 24 godine, prošao je mlađe kategorije Čukaričkog… »
Radno na Čairu: Hteli ga Crvena zvezda i Partizan, potpisao za Radnički
Večernje novosti 26.07.2022
NOVI fudbaler niškog Radničkog je Andreja Stojanović, koji na Čair stiže iz iz Kolubare. FOTO: FK Radnički Niš/M. Aleksovski Standardni prvotimac ekipe iz Lazarevca u prethodnoj sezoni, nastupao je na poziciji levog beka i levog krila. Ima 23 godine… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za subotu 14. mart 2026: Danas pretežno sunčano i toplo
Beta pre 2 satajoš 4 povezane
Spisak objavljen! Stejt department nudi 10 miliona dolara za informacije o novom vođi Irana: Na listi i ovi visoki funkcioneri
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
"Potpuno uništenje"; Tramp: "Izveli smo jedno od najmoćnijih bombardovanja u istoriji Bliskog istoka"
B92 pre 1 satjoš 3 povezane





