Povezane vesti

Preminuo Branko Cvejić: Slavnom glumcu pozlilo tokom probe, lekari mu se danima borili za život

Preminuo Branko Cvejić: Slavnom glumcu pozlilo tokom probe, lekari mu se danima borili za život

Mondo 26.07.2022
Branko Cvejić preminuo u 76. godini. Branko Cvejić preminuo u 76. godini. Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je u 76. godini, potvrđeno je iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Najpoznati je po ulozi Baneta Bumbara u kultnoj TV seriji "Grlom u… »
Mnogo te volim cveki! Poznati se opraštaju od cvejića: Mirjana Karanović, Milan Marić i Seka Sablić tuguju zbog kolege!

Mnogo te volim cveki! Poznati se opraštaju od cvejića: Mirjana Karanović, Milan Marić i Seka Sablić tuguju zbog kolege!

Kurir 26.07.2022
Popularni glumac Branko Cvejić, preminio je danas u 75. godini, a mnogi su slomljeni zbog odlaska legendarnog Baneta Bumbara. Smrt legendarnog glumca za svega nekoliko sekundi slomila je celo područje bivše Juge, koje će zauvek pamtiti čuvenu seriju… »
"Te 1975. Godine...": Odlazak srpske glumačke legende - ovako ćemo pamtiti Branka Cvejića, našeg Baneta Bumbara

"Te 1975. Godine...": Odlazak srpske glumačke legende - ovako ćemo pamtiti Branka Cvejića, našeg Baneta Bumbara

Mondo 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić napustio nas je danas u 76. godini. Glumac Branko Cvejić napustio nas je danas u 76. godini Legendarni glumac Branko Cvejić, najpoznatiji po ulozi Baneta Bumbara iz hit serije "Grlom u jagode" i Listera u seriji "Porodično blago"… »
Bili smo prijatelji, mnogo mi je žao! Mira Banjac slomljena zbog smrti Branka Cvejića - oprostila se od voljenog kolege

Bili smo prijatelji, mnogo mi je žao! Mira Banjac slomljena zbog smrti Branka Cvejića - oprostila se od voljenog kolege

Mondo 26.07.2022
Mira Banjac se oglasila za medije nakon što je potvrđeno da je Branko Cvejić preminuo. Mira Banjac se oglasila za medije nakon što je potvrđeno da je Branko Cvejić preminuo. Glumac Branko Cvejić preminuo je u 76. godini, a vest o njegovoj smrti… »
Preminuo Branko Cvejić: Svi znaju za Listera i Bumbara, a ovo je prvi film u kojem je igrao

Preminuo Branko Cvejić: Svi znaju za Listera i Bumbara, a ovo je prvi film u kojem je igrao

Mondo 26.07.2022
Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je večeras u 76. godini. Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je večeras u 76. godini Glumac Branko Cvejić preminuo je danas, nakon što mu je pre dvadesetak dana pozlilo na probi predstave. Cvejić se… »
Preminuo glumac Branko Cvejić

Preminuo glumac Branko Cvejić

Alo 26.07.2022
Popularni glumac Branko Cvejić napustio nas je danas u 75. godini. Popularni glumac Branko Cvejić napustio nas je danas u 75. godini. Pročitajte još: Znate li ko je ČUVENA majka Maje Volk? Bila je jedna od NAJVEĆIH zvezda stare Jugoslavije On je bio… »
Ovo je prva uloga u životu branka cvejića Malo ljudi zna za ovaj film

Ovo je prva uloga u životu branka cvejića Malo ljudi zna za ovaj film

Alo 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini života nakon što je izvesno vreme bio bolestan. Njegova prva uloga bila je u filmu "Prozvan je i V-3" iz 1962. godine, a režirao ga je Milenko Štrbac Pročitajajte još: Znate li ko je ČUVENA majka Maje… »
Ovo je prva uloga u životu Branka Cvejića: Malo ljudi zna za ovaj film

Ovo je prva uloga u životu Branka Cvejića: Malo ljudi zna za ovaj film

Telegraf 26.07.2022
Njegova prva uloga bila je u filmu "Prozvan je i V-3" iz 1962. godine, a režirao ga je Milenko Štrbac. Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je večeras u 76. godini, saznaje Telegraf.rs. Branko je za života imao veliki broj zapaženih uloga u… »
Branka Cvejića je proslavila uloga Baneta Bumbara: Najbolje scene iz serije "Grlom u jagode"

Branka Cvejića je proslavila uloga Baneta Bumbara: Najbolje scene iz serije "Grlom u jagode"

Telegraf 26.07.2022
- Volim da idem na pijacu, tamo me ljudi prepoznaju, jer meni je sada, posle 40 godina, da me ljudi zovu Bane Bumbar. Meni je to i drago i zanimljivo - rekao je pre nekoliko godina Branko Cvejić. Legenda jugoslovenske i srpske kinematografije Branko… »
Otac Branka Cvejića je bio jedan od najvećih umetnika SFRJ: Njegova biografija ostavlja bez daha

Otac Branka Cvejića je bio jedan od najvećih umetnika SFRJ: Njegova biografija ostavlja bez daha

Telegraf 26.07.2022
Sam Šaljapin je za Cvejića rekao da ima „ogroman i raskošan glas" Celu Srbiju i zemlje bivše Jugoslavije večeras je pogodila vest da je u 75. godini umro beskrajno talentovani glumac i dobri duh našeg pozorišta i filma, čuveni jugoslovenski i… »
Mira Banjac neutešna zbog smrti Branka Cvejića: "Bili smo prijatelji, volela sam njegovu porodicu"

Mira Banjac neutešna zbog smrti Branka Cvejića: "Bili smo prijatelji, volela sam njegovu porodicu"

Telegraf 26.07.2022
Popularna glumica Mira Banjac oglasila se povodom smrti kolege, te je otkrila da iako nije radila sa njim jako je volela njegovu porodicu. Popularni glumac Branko Cvejić, preminio je danas u 75. godini, a mnogi su slomljeni zbog odlaska legendarnog… »
Jedan od poslednjih intervjua Branka Cvejića: O seriji "Grlom u jagode", "Porodičnom blagu", glumi, životu...

Jedan od poslednjih intervjua Branka Cvejića: O seriji "Grlom u jagode", "Porodičnom blagu", glumi, životu...

Telegraf 26.07.2022
Bio je legenda srpske i jugoslovenske kinematografije. Poznati glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini, a ostao je upamćen po ulogama Baneta Bumbara u seriji "Grlom u jagode", Listera u ostvarenju "Porodično blago" i drugim. Jedan od svojih… »
Evo zbog čega je bio hospitalizovan Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini života

Evo zbog čega je bio hospitalizovan Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini života

Alo 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini života nakon što je izvesno vreme bio bolestan. Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je večeras u svojoj 75. godini. Pročitajte još: Znate li ko je ČUVENA majka Maje Volk? Bila je jedna od… »
Otišala sam u kupatilo, i ošišala do glave Lidija Vukićević priznala kakav je haos sebi napravila

Otišala sam u kupatilo, i ošišala do glave Lidija Vukićević priznala kakav je haos sebi napravila

Alo 26.07.2022
Lidiji Vukićević zaštitni je znak njena bujna kovrdžava kosa. Glumici Lidiji Vukićević zaštitni je znak njena bujna kovrdžava kosa, po kojoj je svi prepoznaju, a kako kaže koliko god se drugi oduševljavali, njoj je nekada jako smetala… »
Glumica golišava u bazenu Katarina Žutić uskoro puni 50 godina, a sada pokzala zanosno telo, komentari samo pljušte (video)

Glumica golišava u bazenu Katarina Žutić uskoro puni 50 godina, a sada pokzala zanosno telo, komentari samo pljušte (video)

Alo 26.07.2022
Glumica Katarina Žutić ovih dana uživa u sunčanim letnjim danima. Glumica Katarina Žutić ovih dana uživa u sunčanim letnjim danima te tako svakodnevno obraduje fanove objavama na svom Instagram profilu. Pročitajte još: Znate li ko je ČUVENA… »

Vesti dana »