Povezane vesti

Jelena Zorić dala iskaz u Tužilaštvu nakon što je Hrkalović spominjala njenog brata

Jelena Zorić dala iskaz u Tužilaštvu nakon što je Hrkalović spominjala njenog brata

Radio 021 27.07.2022
Novinarka BIRN-a i nedeljnika Vreme Jelena Zorić izjavila je da je u Trećem osnovnom tužilaštvu dala iskaz povodom izjave bivše državne sekretarke MUP Dijane Hrkalović na Televiziji Hepi. Ona je to shvatila kao pretnju, jer je, kako tvrdi, "ničim… »
Novinarka Jelena Zorić saslušana u tužilaštvu povodom izjave Hrkalovićeve

Novinarka Jelena Zorić saslušana u tužilaštvu povodom izjave Hrkalovićeve

RTV 27.07.2022
BEOGRAD - U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je iskaz dala novinarka Jelena Zorić povodom razjašnjenja činjeničnog stanja a vezano za izjavu Dijane Hrkalović u toku televizijske emisije na "Hepi" televiziji. Zorić je u svojoj… »
Jelena Zorić saslušana u tužilaštvu povodom izjave Dijane Hrkalović

Jelena Zorić saslušana u tužilaštvu povodom izjave Dijane Hrkalović

Euronews 27.07.2022
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je iskaz dala novinarka Jelena Zorić povodom razjašnjenja činjeničnog stanja u vezi sa izjavom Dijane Hrkalović u toku televizijske emisije na "Hepi" televiziji. Zorić je u svojoj izjavi… »
Hrkalović: Duboko izvinjenje novinarki Jeleni Zorić, nije bila namera da pretim

Hrkalović: Duboko izvinjenje novinarki Jeleni Zorić, nije bila namera da pretim

Danas 27.07.2022
Želim da ponudim duboko izvinjenje novinarki Jeleni Zorić i da istaknem da nije bila namera da pretim, niti sam prenošenje ove informacije koju sam čula doživela kao pretnju, izjavila je danas za portal Objektiv.rs nekadašnja državna sekretarka u… »
Hrkalović ponudila izvinjenje Zorićki, putem jednog tabloida

Hrkalović ponudila izvinjenje Zorićki, putem jednog tabloida

N1 Info 27.07.2022
Želim da ponudim duboko izvinjenje novinarki Jeleni Zorić i da istaknem da nije bila namera da pretim, niti sam prenošenje ove informacije koju sam čula doživela kao pretnju, izjavila je za portal Objektiv.rs nekadašnja državna sekretarka u MUP… »
Novinarka Jelena Zorić za Kurir: Hrkalovićkinu izjavu sam doživela kao pretnju!

Novinarka Jelena Zorić za Kurir: Hrkalovićkinu izjavu sam doživela kao pretnju!

Kurir 27.07.2022
Izjavu bivše državne sekretarke MUP Dijane Hrkalović, okrivljene u jednom postupku pred Specijalnim sudom za organizovani kriminal, doživela sam kao pretnju, kaže za Kurir novinarka Birna i Vremena Jelena Zorić. Ona je danas u Trećem osnovnom… »
Zorić dala iskaz u Tužilaštvu nakon što je Hrkalović spominjala njenog brata

Zorić dala iskaz u Tužilaštvu nakon što je Hrkalović spominjala njenog brata

N1 Info 27.07.2022
Novinarka BIRN i nedeljnika Vreme Jelena Zorić izjavila je FoNetu da je u Trećem osnovnom tužilaštvu dala iskaz povodom izjave bivše državne sekretarke MUP Srbija Dijane Hrkalović na Televiziji Hepi koju je shvatila kao pretnju, jer je "ničim… »
Zorić: Izjavu Dijane Hrkalović shvatila sam kao vid pretnje i zastrašivanja

Zorić: Izjavu Dijane Hrkalović shvatila sam kao vid pretnje i zastrašivanja

N1 Info 27.07.2022
“Pominjanje mog brata shvatila sam kao vid pretnje i zastrašivanja”, rekla je novinarka "Vremena" i BIRN-a Jelena Zorić za Glas Amerike, aludirajući na nedavno medijsko gostovanje optužene bivše policajke Dijane Hrkalović. Dijana Hrkalović… »
Koalicija za slobodu medija: Pritisak na Jelenu Zorić mora prestati

Koalicija za slobodu medija: Pritisak na Jelenu Zorić mora prestati

Danas 26.07.2022
„Bivša državna sekretarka u Ministarstvu unutrašnjih poslova Dijana Hrkalović, koja je optužena za zloupotrebu službenog položaja, u jučerašnjem gostovanju u emisiji “Ćirilica” na Hepi televiziji iskoristila je priliku da iznese niz… »

Vesti dana »