Povezane vesti
Ni to im neće pomoći da se vrate na postolje: Hrvatska pozvala Amerikanca u reprezentaciju
Večernje novosti 27.07.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Hrvatske Damir Mulaomerović odredio je širi spisak od 24 igrača na koje će računati za predstojeći Evrobasket, a na njemu se nalazi i Amerikanac DŽejlin Smit iz Albe. Foto: FIBA Pored američkog beka na spisku su i: Roko… »
Mulaomerović čeka Smita
Sport klub 27.07.2022
Selektor hrvatske košarkaške reprezentacije Damir Mulaomerović objavio je širi spisak kandidata za Evropsko prvenstvo koje će se od 1. do 18. septembra održati u Češkoj, Gruziji, Nemačkoj i Italiji. Hrvatska će na Evrobasketu igrati u grupi C u Milanu sa… »
Avdija predvodi Izrael na Evrobasketu
Dnevnik 27.07.2022
TEL AVIV: Selektor košarkaške reprezentacije Izraela Gaj Gudes objavio je širi spisak od 18 igrača na koje će računati na predstojećem Evrobasketu, a glavna zvezda na njemu je košarkaš Vašingtona Deni Avdija. Pored sina legende Crvene zvezde Zufera… »
Vesti dana »
Vanredna sednica Skupštine Srbije, više zakonskih predloga o sudovima i tužilaštvima
RTS pre 4 minutajoš 45 povezanih
Seka javno rekla svoje mišljenje nakon incidenta u Čačku: Anu Bekutu gađali na bini, evo šta je poručila
Mondo pre 34 minutajoš 37 povezanih
Vučić u Abu Dabiju sa predsednikom UAE razgovarao o ekonomskoj saradnji i globalnoj politici
Beta pre 34 minutajoš 24 povezane





