Povezane vesti
Meteorolog Nedeljko najavio vrućine i u avgustu: "u subotu smo oborili datumski rekord"
Telegraf 27.07.2022
Napomenuo je da smo daleko od temperaturnih rekorda koji su zabeleženi 2007. godine. Biće toplo i u avgustu i poslednjih dana jula i temperatura će ići više od 35 stepeni, što se smatra ekstremno visokim temperaturama, prognozira meteorolog Nedeljko… »
Meteorolog: Visoke temperature i u avgustu
Moj Novi Sad 27.07.2022
Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je da će biti toplo i u avgustu i poslednjih dana jula te da će temperature ići preko 35 stepeni, što se smatra "ekstremno visokim temperaturama". Todorović je podsetio da su izuzetno topli dani bili krajem juna i… »
Vesti dana »

Pogledajte snimke sa aljaske: Putin i Tramp odlaze nakon sastanka (video)
Večernje novosti pre 27 minutajoš 11 povezanih

Profil Donalda Trampa: Tajkun koji se ženio tri puta, nizao je skandal za skandalom, a sada su "ključevi" brutalnog rata u njegovim rukama
Blic pre 4 satijoš 10 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 2 satajoš 9 povezanih

„Koga čuvate“ i „idite na Kosovo“ – parole su demonstranata policiji ispred sedišta leskovačkih naprednjaka
Jugmedia pre 2 satajoš 4 povezane