Povezane vesti

"Pod granatama je je porađala žene": Održana komemoracija povodom smrti doktorke Branke: Živeće u srcima više od 2.500…

"Pod granatama je je porađala žene": Održana komemoracija povodom smrti doktorke Branke: Živeće u srcima više od 2.500…

Blic 27.07.2022
U Kulturnom centru u Istočnom Novom Sarajevu danas je održana komemoracija povodom smrti načelnice Odeljenja ginekologije i akušerstva u Bolnici "Srbija" Branke Pekić Semiz, u prisustvu porodice, brojnih prijatelja i kolega, kao i gradonačelnika… »
"U nedelju me je porodila, delovala je tako jako!" Na mrežama se pacijenti i kolege opraštaju od doktorke Branke

"U nedelju me je porodila, delovala je tako jako!" Na mrežama se pacijenti i kolege opraštaju od doktorke Branke

Mondo 27.07.2022
Smrt doktorke Branke Pekić -Semiz potresla je njene bivše pacijente i kolege. Smrt doktorke Branke Pekić -Semiz potresla je njene bivše pacijente i kolege. Doktorka Pekić-Semiz bila je jedan od najvećih stručnjaka u bolnici "Srbija", specijalista… »
Doktorka se ubila u bolnici "Srbija", pacijenti u šoku: "u nedelju si me porodila, ne mogu da verujem"

Doktorka se ubila u bolnici "Srbija", pacijenti u šoku: "u nedelju si me porodila, ne mogu da verujem"

Telegraf 27.07.2022
Doktorka Pekić-Semiz bila je jedan od najvećih stručnjaka u pomenutoj bolnici, specijalista ginekologije i akušerstva-supspecijalista perinatologije koja je pomogla da na svet dođe više od 2.500 beba. Doktorka Branka Pekić Semiz počinila je… »
"Delovala je sigurno u sebe, jako, a ustvari je mene ohrabrivala": Pacijenti i kolege se sa tugom i nevericom opraštaju od…

"Delovala je sigurno u sebe, jako, a ustvari je mene ohrabrivala": Pacijenti i kolege se sa tugom i nevericom opraštaju od…

Blic 27.07.2022
"Ne mogu da verujem. Pozdravile smo se u nedelju, nakon što mi je pomogla da na svet dođe moja četvrta beba. Sva četiri puta me je porodila carskim rezom. Jako mi je žao. Delovala je toliko sigurna u sebe, toliko jako, a to je u stvari mene… »
Porodila ženu pa se ubila: Poznata doktorka sebi oduzela život u Bolnici "Srbija", poslednjeg dana uspešno obavila carski…

Porodila ženu pa se ubila: Poznata doktorka sebi oduzela život u Bolnici "Srbija", poslednjeg dana uspešno obavila carski…

Blic 27.07.2022
Doktorka Branka Pekić Semiz počinila je samoubistvo u prostorijama Bolnice „Srbija“ u Istočnom Sarajevu, saznaje Srpskainfo. Ovaj slučaj prijavljen je policiji koja je obavila uviđaj i utvrđeno je da nema elemenata krivičnog dela i da se u ovom… »
Na svet donela devojčicu, pa oduzela sebi život! Čuvena doktorka Branka nakon carskog reza izvršila samoubistvo (foto)

Na svet donela devojčicu, pa oduzela sebi život! Čuvena doktorka Branka nakon carskog reza izvršila samoubistvo (foto)

Srbija danas 27.07.2022
Doktorka Branka Pekić Semiz počinila je samoubistvo u prostorijama Bolnice "Srbija" u Istočnom Sarajevu. Ovaj slučaj prijavljen je policiji koja je obavila uviđaj i utvrđeno je da nema elemenata krivičnog dela i da se u ovom slučaju radi o… »

Vesti dana »