Povezane vesti
Milanović demonstrante u Sarajevu nazvao „nahuškanom unitarističkom ruljom“
N1 Info 27.07.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović nazvao je demonstrante koji protestuju ispred sedišta visokog predstavnika u Sarajevu "nahuškanom, unitarističkom ruljom". „To je nahuškana, unitaristička rulja, nema drugog naziva“, rekao je Milanović novinarima u… »
Milanović o demonstracijama u Sarajevu protiv izmena izbornog zakona: To je jedna nahuškana rulja! Video
Kurir 27.07.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović je demonstrante ispred sedišta OHR-a u Sarajevu nazvao "nahuškanom i unitarističkom ruljom" i ponovo prozvao Hrvatski sabor što ne reaguje na "sramnu" rezoluciju Bundestaga o Bosni i Hercegovini. "To je huškana rulja… »
Milanović vređao demonstrante ispred OHR-a: To je nahuškana unitaristička rulja, BiH je užasan problem
Danas 27.07.2022
Zoran Milanović, hrvatski predsednik, kao vrhovni komandant Oružanih snaga RH prisustvovao je danas u Karlovcu ispraćaju u Mađarsku 1. hrvatskog kontingenta u sklopu ojačane budnosti NATO-a, u okviru brobene skupine pod vodstvom Mađarske. Nakon što je… »
U NATO misiju u Mađarskoj krenulo 60 hrvatskih vojnika
Slobodna Evropa 27.07.2022
Šezdeset pripadnika Oružanih snaga Hrvatske krenulo je 27. srpnja u Mađarsku, u sklopu NATO aktivnosti ojačane budnosti. Hrvatski kontingent sudjelovat će u okviru borbene skupine pod vodstvom Mađarske temeljem Odluke Hrvatskog sabora od 11. ožujka… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 71 povezana

Minimalac pod pritiskom, Nikolić: "Inflacija će uzeti danak, realna vrednost minimalne zarade dosta niža"
Euronews pre 2 satajoš 41 povezana

„Pazite da tenkovi ne ruiniraju ovo malo jada od puteva…“: Oglasili se studenti ETF
Nedeljnik pre 1 satjoš 22 povezane

FOTO Uvredljive poruke ispisane na ulazu u zgradu u kojoj živi košarkaš Nikola Kalinić
Radio 021 pre 9 minutajoš 13 povezanih

Ko je Čarli Kirk, ubijeni ljubitelj Trampa, šta kaže šef Bele kuće i kuda ide Amerika
BBC News pre 34 minutajoš 19 povezanih