Povezane vesti
Beljanski o odbacivanju prijave: Đukanović kao branilac je flagrantni sukob interesa
Radio 021 27.07.2022
Vladimir Beljanski, jedan od punomoćnika mladića kog su policajci pretukli na protestu u Novom Sadu 2020. godine kaže da je angažovanje Vladimira Đukanovića kao advokata odbrane sukob interesa. Kako navodi u razgovoru za N1, sada u ovom slučaju predstoji… »
N1 Studio Live (27.7.2022)
N1 Info 27.07.2022
Da li u Srbiji ima pravde za obične građane? Nadležni kažu da niko nije kriv za smrt osam rudara u rudniku Soko. Niko neće odgovarati zbog prebijanja mladića sa teškoćama u razvoju na protestu u Novom Sadu 2020. godine, jer je krivična prijava protiv… »
Advokat: Borba na Ustavnom sudu posle odbacivanja prijave za prebijanje mladića
N1 Info 27.07.2022
Krivična prijava protiv policajaca osumnjičenih za prebijanja mladića sa teškoćama u razvoju na protestu u Novom Sadu 2020. godine odbačena je. Dvojica policajaca srušila su mladića sa bicikla, bacila njegov bicikl i potom ga šutirala po telu i glavi. Na… »
Vesti dana »
Crveni krst Srbije pomogao više od 400 najugroženijih domaćinstava
Pressek pre 38 minutajoš 40 povezanih
Nakon snega – prete poplave: Vanredna odbrana proglašena na Južnoj Moravi
Mašina pre 2 satajoš 79 povezanih
Provladini skupovi u Iranu: „Iranski ustanak protiv američko-cionističkog terorizma“
Danas pre 38 minutajoš 54 povezane
Uhapšena četvorica osumnjičenih koji se terete da su prevarili staricu za skoro 1,5 miliona dinara
N1 Info pre 2 satajoš 21 povezana
Vučić razgovarao sa rukovodstvom mađarskog MOL-a o mogućnosti kupovine NIS-a
Euronews pre 3 satajoš 21 povezana


