Povezane vesti
Lorkovski: Nacionalni planovi ključni za ostvarenje ciljeva Energetske zajednice za 2030.
Beta video 27.07.2022
BEOGRAD - ``Nacionalni planovi za klimu i energetiku igraju ključnu ulogu u zajedničkim naporima Energetske zajednice za ostvarenje postavljenih ciljeva za 2030. godinu koji su dogovoreni početkom jula i mogu da pohvalim Srbiju za napredak koji je do… »
Predstavljen Integrisani nacionalni plan za energetiku i klimu za period do 2030. sa vizijom do 2050
Beta video 27.07.2022
BEOGRAD - Na predstavljanju Integrisanog nacionalnog plana za energetiku i klimu za period do 2030. godine, sa vizijom do 2050. godine, govorili su ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović, šef Delegacije EU u Srbiji Emanuele Žofre i direktor… »
Mihajlovićeva: Nacionalni energetski plan šansa za razvoj zemlje, spremna Uredba za ugrožene kada struja poskupi
Glas Zapadne Srbije 27.07.2022
Potpredsednica Vlade i ministarka energetike Zorana Mihajlović poručila je danas na predstavljanju Integrisanog nacionalnog energetskog i klimatskog plana Srbije za period do 2030, sa vizijom do 2050. godine da je njegova primena šansa za razvoj cele… »
Vesti dana »
U Kuli utvrđena zbirna izborna lista za lokalne izbore 29. marta
Insajder pre 2 satajoš 27 povezanih
Uživo - Iran potopio američki tanker, ima poginulih: Vrhovni verski lider se prvi put oglasio
Mondo pre 36 minutajoš 67 povezanih





