Povezane vesti

Drama u Nišu: Miljana Kulić završila u Hitnoj, nije mogla da dođe kod sina Željka na rođendan: "Malaksala sam, nije mi…

Drama u Nišu: Miljana Kulić završila u Hitnoj, nije mogla da dođe kod sina Željka na rođendan: "Malaksala sam, nije mi…

Blic 27.07.2022
Sin Miljane Kulić, mali Željko, danas puni četiri godine. Međutim, rijaliti učesnica nije mogla da prisustvuje slavlju koje je za njega i organizovala. I dok su Miljanu, koja je operisana u Turskoj pre sedam dana svi napali jer nije došla u restoran… »
Skinula 13 kilograma za 7 dana! Miljana počela da mršavi - vratila se u Srbiju posle operacije, pa završila u Hitnoj!

Skinula 13 kilograma za 7 dana! Miljana počela da mršavi - vratila se u Srbiju posle operacije, pa završila u Hitnoj!

Mondo 27.07.2022
Miljana Kulić otkrila da je za kratko vreme izgubila preko 10 kilograma. Miljana Kulić otkrila da je za kratko vreme izgubila preko 10 kilograma Bivša učesnica Zadruge Miljana Kulić išla je na operaciju smanjenja želuca u jednu privatnu kliniku u… »
(Foto) "sramota": Miljana Kulić se nije pojavila na rođendanu sina Željka, dok su Marija i Siniša morali da glume i mamu i…

(Foto) "sramota": Miljana Kulić se nije pojavila na rođendanu sina Željka, dok su Marija i Siniša morali da glume i mamu i…

Blic 27.07.2022
U domu porodice Kulić nakon mnogobrojnih drama konačno je na red došlo i slavlje. Naime, danas je rođendan sinu Miljane Kulić, malom Željku. Ponosna baka Marija podelila je video snimke na društvenoj mreži Instagram gde vidimo da su se makimalno… »

Vesti dana »