Povezane vesti

Kako je Kalinić zavoleo košarku: 2002. Peđa i Gurović…

Kako je Kalinić zavoleo košarku: 2002. Peđa i Gurović…

Sport klub 27.07.2022
Reprezentativac Srbije Nikola Kalinić ima novi klub posle uspešne sezone u Crvenoj zvezdi – ubuduće će nositi dres Barselone. Za zvanični sajt španskog velikana govorio je o tome kako je zavoleo košarku, a kao i mnogi dečaci njegovih godina… »
Kalinić želi da osvoji evroligu sa barselonom: Srbin otkrio kako je zavoleo košarku – dva košarkaša ga posebno…

Kalinić želi da osvoji evroligu sa barselonom: Srbin otkrio kako je zavoleo košarku – dva košarkaša ga posebno…

Hot sport 27.07.2022
Biće jedan od najbitnijih igrača. Jedan od glavnih favorita za osvajanje Evrolige u narednoj sezoni biće Barselona. Španski tim je i ovog leta doveo nekoliko fantastičnih pojačanja, a među njima je i doskorašnji košarkaš Crvene zvezde Nikola… »
Kalinić: Inspirisali su me Stojaković i Gurović

Kalinić: Inspirisali su me Stojaković i Gurović

Sportski žurnal 27.07.2022
Kalinić je pre nekoliko nedelja iz Crvene zvezde stigao u Barselonu. Novi igrač Barselone Nikola Kalinić izjavio je da je zavoleo košarku gledajući reprezentaciju Jugoslavije, koju su predvodili Predrag Stojaković i Vladimir Radmanović. "Mnogo je… »
Kalinić špancima otvorio dušu - košarku je zavoleo zbog pešićevog tima: Obožavao sam ih, hoću da idem njihovim putem!

Kalinić špancima otvorio dušu - košarku je zavoleo zbog pešićevog tima: Obožavao sam ih, hoću da idem njihovim putem!

Mondo 27.07.2022
Te 2002. godine mnogi klinci zavoleli su košarku. Jedan od njih zvao se Nikola Kalinić. Te 2002. godine mnogi klinci zavoleli su košarku. Jedan od njih zvao se Nikola Kalinić. Nikola Kalinić je posle sezone provedene u Crvenoj zvezdi otišao u… »

Vesti dana »