Povezane vesti

Predsedništvo SNS u subotu, tema kadrovska rešenja za Vladu i Skupštinu

Predsedništvo SNS u subotu, tema kadrovska rešenja za Vladu i Skupštinu

Euronews 28.07.2022
Srpska napredna stranka održaće u subotu sednicu Predsedništva, na kojoj će, između ostalog, biti reči i o kadrovskim rešenjima koje će SNS predložiti za Skupštinu i Vladu Srbije, rečeno je Tanjugu u toj stranci. Inače, predsednik Aleksandar… »
Predsednik: Ime mandatara koji će formirati vladu za oko 12 dana

Predsednik: Ime mandatara koji će formirati vladu za oko 12 dana

RTV 28.07.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će se vrlo brzo - za oko 12 dana, znati ime mandatara, koji će sastaviti vladu. Predsednik je istakao i da kada se bude znalo ko je mandatar, vlada biti vrlo brzo formirana. On je to rekao… »
"Ne znači da Siniša ne bi bio dobar mandatar": Vučić o novoj vladi: Sa bazena mi je poslao fotografiju, kaže "pogledaj…

"Ne znači da Siniša ne bi bio dobar mandatar": Vučić o novoj vladi: Sa bazena mi je poslao fotografiju, kaže "pogledaj…

Blic 28.07.2022
Napisali su, pošto im je javio jedan član vlade koji je mislio da bi on trebao da bude predsednik vlade, pa javio da će biti Siniša (Mali), jer u njemu vidi najveću konkurenciju, pa su napisali da "Siniša već piše ekspoze". - A Siniša mi sa… »
Vučić: Jedan član vlade rekao medijima da će Mali biti mandatar jer smatra da mu je konkurencija

Vučić: Jedan član vlade rekao medijima da će Mali biti mandatar jer smatra da mu je konkurencija

Danas 28.07.2022
Predsednik SNS Aleksandar Vučić najavio je danas da će ime mandatara za sastav nove vlade biti poznato da desetak ili 12 dana. – Za desetak ili 12 dana, nije ni važno, biće informacija o mandataru koji će brzo da formira vladu – naveo je… »
Siniša mi šalje sliku sa bazena i kaže, baš mi je dobar ovaj ekspoze Vučić: Ime mandatara znaćete za 10-12 dana

Siniša mi šalje sliku sa bazena i kaže, baš mi je dobar ovaj ekspoze Vučić: Ime mandatara znaćete za 10-12 dana

Kurir 28.07.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je odgovorio novinarima kad će se znati ime mandatara i objasnio napise u pojedinim medijima u kojima je, kako je citirao, objavljeno da Siniša Mali već piše ekspoze. - To je dojavio jedan član… »
Vučić: Ime mandatara koji će formirati vladu za oko 12 dana

Vučić: Ime mandatara koji će formirati vladu za oko 12 dana

Telegraf 28.07.2022
Predsednik je istakao i da kada se bude znalo ko je mandatar, vlada biti vrlo brzo formirana. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će se vrlo brzo - za oko 12 dana, znati ime mandatara, koji će sastaviti vladu. Predsednik je istakao i… »

Vesti dana »