Povezane vesti
Niško tužilaštvo neće goniti radnike vodovoda koji su napali novinara N1
Novi magazin 28.07.2022
Tužilaštvo u Nišu odlučilo je danas da ne pokrene krivični postupak protiv radnika niškog vodovoda koji su 21. februara napali novinara N1 Milana Stojanovića dok je bio na radnom zadatku. U obaveštenju koje je Stojanović dobio od tužilaštva navedeno je… »
Niško Osnovno tužilaštvo neće goniti napadače na novinara N1
N1 Info 28.07.2022
Osnovno javno tužilaštvo iz Niša odlučilo je da ne pokrene postupak protiv radnika Javno-komunalnog preduzeća Naisus, koji su 21. februara napali novinara N1 Milana Stojanovića dok je bio na svom radnom zadatku. Da „nema mesta pokretanju krivičnog… »
Vesti dana »
Poslednji snimak Dragana Lazića: Sa bratom Darkom vozio motor (FOTO/VIDEO)
Nova pre 8 minutajoš 59 povezanih
UŽIVO Rat na Bliskom istoku: Eksplozije potresaju Teheran, novi ajatolah ranjen još 28. februara? (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 60 povezanih
Tramp pred kamerama odbio da odgovori na pitanje o uranijumu! "Slušajte, pogodili smo Iran kao nijednu zemlju u istoriji i još ćemo, nismo završili! (video)
Kurir pre 8 minutajoš 85 povezanih
Lista studenata i građana „Bor, naša odgovornost“ pozvali na skup „Budi glas promene“
Glas Zaječara pre 5 satijoš 27 povezanih



